remont w domu

Pełny offtopic.

Re: remont w domu

Postprzez Damiano » 13 maja 2019, o 20:37

To przecież nie da się żyć jak rok w rok urlop poświęca się na remont. Z tym trzeba coś zrobić.
Damiano

Postprzez strzala » 13 maja 2019, o 21:14

Forumowicze zawsze sprawdzają się w takich tematach. Dzięki wielkie za ten wątek.
strzala

Postprzez stumkowski85 » 16 maja 2019, o 12:32

Najważniejszą rzeczą jaką zrobiłem w domu jest klimatyzacja. Nie wiem jak ja mogłem żyć bez takiego udogodnienia. Toż to raj na ziemi. Mieszka się sto razy lepiej.
stumkowski85

Postprzez nakielski231 » 17 maja 2019, o 11:13

Kocham remonty. A bardziej może zmiany, jakie one niosą. Mam hopla na tym punkcie. Bardzo często przestawiam meble w mieszkaniu, albo zmieniam dodatki. Na przemalowywanie ścian mi żona nie pozwala :)
nakielski231

Postprzez Izabela97 » 24 maja 2019, o 12:39

Co do remnotu domu to zastanawiam się nad całkowitym odświerzeniem i planuję sprawdzić podłogi kielce. Czy ktoś o nich słyszał, albo myśli , że to dobry pomysł? :)
Izabela97

Postprzez AnnMa » 31 maja 2019, o 10:58

Coraz trudniej o dobrych fachowców, a jak już się kogoś znajdzie to nie mają wolnych terminów.. Znacie jakieś godne polecenia firmy budowlane częstochowa? Znalazłam w internecie taką http://budodekoracja.pl/, ale nie widzę zbyt wielu opinii. Chciałabym żeby to był ktoś z dużym doświadczeniem.
AnnMa

Postprzez Solar » 14 cze 2019, o 21:30

Jeśli czeka cię remont to musisz zrobić to porządnie żeby efekt był na lata. Polecam się skupić na produktach firmy https://kosbud.com.pl/ która jest wieloletnim dostawcą i producentem na polski rynek. Mają atrakcyjne ceny i duży wybór produktów więc dobierzesz co trzeba na potrzeby remontu.
Solar

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta