Dokąd jechać na wakacje?

Pełny offtopic.

Re: Dokąd jechać na wakacje?

Postprzez cezmietek » 25 kwi 2019, o 18:11

Ja w tym roku wybieram się najpierw do Niemiec do pracy, a potem do Włoch na urlop
cezmietek

Postprzez aDamsKl » 27 kwi 2019, o 22:26

Ja chyba w tym roku spędzę wakacje nad Morzem Bałtyckim
aDamsKl

Postprzez ErwinMoskotny » 28 kwi 2019, o 09:54

W tym roku najbardziej interesowałaby mnie Hiszpania :)
ErwinMoskotny

Postprzez wysocki10 » 29 kwi 2019, o 13:16

Na wakacje zawsze wybieram się w nowe miejsca. Mamy mało czasu więc bez sensu jeździć co roku w te same miejsca. Bardzo dużo jest ciekawych miejsc w kraju, ale i ogólnie na świecie, więc warto jeździć i zwiedzać.
wysocki10

Postprzez Maciiek32 » 30 kwi 2019, o 09:19

Moim zdaniem na wakacje warto jechać w ciche i spokojne miejsce aby wypocząć. Na debogora.pl znajdziesz ciekawą ofertę Dworu Dębogóra, gdzie zrelaksujesz się i zwiedzisz piękną okolice.
Maciiek32

Postprzez natalkasiwa1 » 30 kwi 2019, o 11:58

Wakacje są po to aby odpocząć i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Trzeba zatem jechać w takie miejsce, aby cel postanowiony - zrealizować.
natalkasiwa1

Postprzez kochanowski8 » 7 maja 2019, o 13:49

Ja chyba na wakacje wybiorę się gdzieś za granicę. Nie wiem dokładnie gdzie, ani nie wiem kiedy, ale chyba od przyszłego tygodnia zacznę się nad tym coraz bardziej zastanawiać.
kochanowski8

Postprzez kuzmicki3 » 7 maja 2019, o 14:20

Ja na wakacje wybieram się nad nasze polskie, krajowe morze. Lubię wszystko co z naszego państwa. Uważam, że jestem patriotą i nie korzystam z zagranicy, a właśnie z uroków kraju z którego pochodzę, w którym sie urodziłem.
kuzmicki3

Postprzez BartoszRex » 13 maja 2019, o 01:05

Planuję jesienią podróż do Azji. Czytałem o takich kierunkach na blogu https://adventureorient.pl/azja-poludni ... -pojechac/
Czy ktoś był jesienią w Tajlandii albo Kambodży?
BartoszRex

Postprzez Turambarr » 14 maja 2019, o 02:29

W razie potrzeby skorzystam z tego. Dzięki za Twoją propozycję.
Turambarr

Postprzez domadrid » 14 maja 2019, o 10:35

Ja mam już zaplanowane wakacje. Góry, mazury i morze. Nasz kraj zwiedzę od góry w dół i od prawa w lewo. Dodatkowo mam jeszcze w planach wylot za granicę. Nie wiem dokładnie jeszcze jaki kraj wybrać, ale na pewno zwiedzę coś ciepłego i ciekawego.
domadrid

Postprzez Damian444443 » 20 maja 2019, o 11:07

Moim zdaniem każdy jeżdżę tam na wakacje gdzie chce.Tak ja uważam na ten moment prywatnie.
Damian444443

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta