Dokąd jechać na wakacje?

Pełny offtopic.

Re: Dokąd jechać na wakacje?

Postprzez Malory88 » 21 mar 2019, o 19:28

Mi się od dawna marzy Tajlandia, ale bilety lotnicze zniechęcają. Można kombinować z tańszymi z przesiadką w Dubaju czy innym kraju Bliskiego Wschodu, ale ja się osobiście boję.
Malory88

Postprzez Kazikdobry » 22 mar 2019, o 09:55

Ja polecam sprawdzić apartamenty sardynia , mają wspaniałe lokalizacje i każdy ma swoje uroki, jeden na plaży, drugi bardziej w górach, po prostu wakacje marzeń.
Kazikdobry

Postprzez ErykB11 » 17 kwi 2019, o 11:19

ja jak co roku na tydzień do wielkopolskiej "stolicy" wakacyjnej czyli do Skorzęcina. i oczywiście po pracy na inne jeziora pobliskie np. Ślesin.
ErykB11

Postprzez kubapilat » 18 kwi 2019, o 14:26

Ja mam nadzieję, że uda mi się w tym roku gdziekolwiek wyjechać. Nie mam skonkretyzowanego miejsca, tylko nadzieję na cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek. Za dużo obowiązków mi się napatoczyło ostatnio i mam w ogóle mało czasu na cokolwiek.
kubapilat

Postprzez wyszynski50 » 19 kwi 2019, o 12:49

Nie mam pojęcia. Jakoś w tym roku na nic się nie mogę zdecydować. Czy Polska, czy zagranica. Nie wiem. Może żona podejmie jakąś męską decyzje.
wyszynski50

Postprzez MikolajPantarej » 19 kwi 2019, o 17:25

Ja to najchętniej pojechałbym do Kalifornii :)
MikolajPantarej

Postprzez Eryczek3257 » 20 kwi 2019, o 11:09

Mnie się marzy zjechać cały świat wzdłuż i wszerz, ale wiadomo, że jest to raczej niemożliwe głównie ze względów finansowych. Dlatego moje podróże zawsze są raczej nieodległe. Najdalej dojechałem do Egiptu i to był naprawdę super czas :)
Eryczek3257

Postprzez piwer » 22 kwi 2019, o 22:25

Egipt rządzi i króluje u nas od lat. Najlepsze oferty zawsze znajduję na https://r.pl/egipt
piwer

Postprzez parco204 » 23 kwi 2019, o 16:15

Pamiętajcie też o polisie turystycznej. Ciekawe propozycje macie tu https://www.polisaturystyczna.pl
parco204

Postprzez Hristofeles » 23 kwi 2019, o 16:58

Hmmm... Może Bieszczady? Pasmo te jest dwa razy lepsze niż Sudety. Piękne szczyty, zapierające dech w piersiach widoki... To trzeba zobaczyć!
Hristofeles

Postprzez WiktorMastalerz » 23 kwi 2019, o 19:13

Mnie się marzą wakacje w Kenii, ale to drogo i daleko...
WiktorMastalerz

Postprzez IzydorRex » 25 kwi 2019, o 12:25

Jestem fanem lokalnych wypraw :) Rokrocznie staram się odwiedzić morze, góry i spędzić parę dni nad jeziorem. Polski krajobraz jest bardzo piękny i ciekawy - za równo wizualnie, jak i historycznie.
IzydorRex

Postprzez BenS » 25 kwi 2019, o 14:38

A mi się marzą wakacje, takie w stylu starych powieści Nienackiego, gdzieś na jakiejś tajemniczej wsi :)
BenS

Postprzez wojar45 » 25 kwi 2019, o 16:28

Polskę można zwiedzać codziennie, ja bardziej stawiam na wycieczki zagraniczne- najlepiej egzotyczne. Jednak dzika egzotyka gdzies w azji to jest coś co dopiero zapamięta się do końca życia! :)
wojar45

Postprzez Hashaashin » 25 kwi 2019, o 16:56

Może Grecja? Albo ogólnie, jakieś cieplejsze kraje
Hashaashin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszta co chceta