Prezent dla dziewczyny

Pełny offtopic.

Prezent dla dziewczyny

Postprzez Nazgel » 6 lut 2019, o 15:38

Niedługo walentynki, co kupujecie waszym dziewczynom w prezencie? Stawiacie na klasyczne misie, pluszaki, kolacje i kino, czy wolicie jakieś inne rozwiązania? Ja zastanawiałem się, czy nie zaprosić mojej dziewczyny na jedną lekcję tańca, bardzo lubi tańczyć, a nie ma na to na co dzień czasu. Brakuje mi jeszcze tylko pomysłu na prezent-pamiątkę. Też coś związanego z tańcem, czy coś innego? Widziałem w necie sporo sklepów z fajną biżuterią, np ten: https://angel-srebro.pl/bizuteria-z-grawerem/naszyjnik-z-grawerem, może kupię jej kolczyki albo naszyjnik. Co sądzicie o takim pomyśle?
Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 13:17 przez Nazgel, łącznie edytowano 1 raz
Nazgel

Re: Prezent dla dziewczyny

Postprzez pawel33e » 7 lut 2019, o 09:07

Teraz wszystkim dziewczynom kupuje się bardzo dobre prezenty.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo dobrze.
pawel33e

Postprzez Stefan33332 » 12 mar 2019, o 10:58

Teraz każdej dziewczynie powinno się kupować dobry prezent.Takie jest moje skromne zdanie w tej sprawie.
Stefan33332

Postprzez Clamor » 18 kwi 2019, o 17:13

A moim zdaniem takie wibratory dla par mogą być naprawdę świetnym wyborem :) To może być strzał w dziesiątkę.
Clamor

Postprzez Skammini » 19 kwi 2019, o 10:15

Ja zazwyczaj zabieram w tym dniu moją kobietę do dobrej restauracji na jakąś fajną kolację, no a wieczorkiem siadamy sobie gdzieś i popijamy winko we dwójkę
Skammini

Postprzez dolinek » 19 kwi 2019, o 11:47

Na pewno podstawą są kwiaty, a dalsza część pozostaje kwestią indywidualną
dolinek

Postprzez Manikko » 19 kwi 2019, o 18:21

Jest wiele klasyków, które można podarować na prezent. Dobrym przykładem może być biżuteria - jej wybór jest ogromny, więc na pewno uda się znaleźć coś fajnego na podarunek :)
Manikko

Postprzez wikian » 13 cze 2019, o 20:26

Ja wybrałem naszyjnik ze sklepu https://www.marsandia.pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-damska i dziewczyna była bardzo zadwolona.
wikian

Powrót do Piszta co chceta