Korzystanie ze szkoleń

Tutaj umawiamy się na potencjalny wspólny dojazd.

Korzystanie ze szkoleń

Postprzez Megamo » 15 lis 2018, o 16:02

Z jakich szkoleń najczęściej zdarzyło wam się korzystać? W ogóle inwestujecie w takie rzeczy by jeszcze bardziej się rozwijać? Jezeli tak to, może popatrz na high5.pl - szkolenia otwarte Warszawa . Już od jakiegoś czasu zbieram się do tego by skorzystać właśnie z takich szkoleń, które pomogą się jeszcze bardziej rozwijać.
Megamo
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez Kain3000 » 16 lis 2018, o 11:03

Dobre szkolenie zawsze się przyda! Ja tam się szkolę non stop.
__________________________
Pisanie prac licencjackich z turystyki
Kain3000
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez Natalka88 » 20 lis 2018, o 11:54

Ja najczęściej korzystam z nieruchomości szkolenia. Wszystko znajduje na https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,prawo-nieruchomosci.html. Jest tu wybór pomiędzy szkoleniami otwartymi, a zamkniętymi, które odbywają się na terenie całej polski. Są na nich poruszane kwestie związane z planowaniem przestrzennym, umową najmu oraz z użytkowaniem obiektów.
Natalka88
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez StachuPoku » 4 lut 2019, o 12:53

Ja sam nieraz przeprowadzam różne szkolenia i ostatnio doszedłem do wniosku, że mógłbym część z nich nagrywać na płyty CD, żeby potem przekazywać je osobom uczestniczącym w moich szkoleniach. Pomysł ten wziąłem z http://druk-plyt.pl/. Myślicie, że to dobry pomysł? Wydaje mi się, że to także dobra forma dla reklamy :)
StachuPoku
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez Mieszko87 » 5 lut 2019, o 10:35

No takie szkolenia to naprawdę ciekawa sprawa. Muszę przyznać, że trzeba wziąć to pod uwagę.
____
żyrandol
Mieszko87
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez kajaka23 » 6 mar 2019, o 14:01

jakie szkolenia polecacie?
kajaka23
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez DawidObu » 7 kwi 2019, o 08:41

Wydaje mi się, że pracodawcy mimo wszystko jeszcze rzadko wysyłają swoich pracowników na różne kursy i szkolenia. Ja na szczęście pracuję u takiej osoby, która ciągle dba o nasz rozwój i tak np. za jakiś czas jedziemy na kurs dla księgowych w http://www.cedoz.pl/. Oczywiście przeszliśmy już podstawowe szkolenie i teraz jedziemy dokształcać się na poziom średnio zaawansowany. Pamiętajcie o tym, żeby się ciągle rozwijać! :)
DawidObu
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez IgorJanko » 7 kwi 2019, o 10:24

Oczywiście, że korzystam z różnych szkoleń. Wydaje mi się, że obecnie bez tego ani rusz. Sam jestem powiedzmy "świeżym przedsiębiorcą" i wiadomo, że jeszcze nie mam takiego obejścia z pewnymi sprawami dlatego szkolenia wydają mi się konieczne, ponieważ są takim motorem napędowym mojej wiedzy, którą potem wykorzystuję w prowadzeniu firmy. Oczywiście najczęściej decyduję się na szkolenia biznesowe, ale czasami jakieś kursy samorozwoju również się znajdą :)
IgorJanko
 

Re: Korzystanie ze szkoleń

Postprzez alamooniq » 30 maja 2019, o 15:35

Mając swoje firmy jak najbardziej warto stawiać własnie na takie szkolenia biznesowe :) Jest to dobra opcja dla was jeżeli chcecie poszerzyć swoje kompetencje, umiejętności w sprzedaży, ale i także właściciele firm powinni zainteresować się takimi szkoleniami dla swoich pracowników. Zajrzyjcie sobie tu na stronkę https://leadersheep.com.pl/ Firma zajmuje się między innymi organizacją szkoleń sprzedażowych, ale i także tych z zarządzania w firmie. Według mnie taka opcje nie tylko usprawni działania w waszych firmach, ale też sprawi, że pracownicy poczują się bardziej potrzebni, lojalni wobec waszej firmy.
alamooniq
 


Powrót do Wspólny dojazd

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron