Magazyn w namiocie

Wszystko inne co związane z konwentem.

Magazyn w namiocie

Postprzez Megamo » 25 wrz 2018, o 16:28

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Megamo

Re: Magazyn w namiocie

Postprzez jurek3342 » 10 paź 2018, o 15:26

Moim zdaniem to jest bardzo głupy pomysł żeby magazyn był w namiocie. Jestem ciekawy kto wpadł na ten pomysł.
jurek3342

Postprzez renatamierzejewska » 16 sty 2019, o 14:45

Cóż za wymowna kompozycja
renatamierzejewska

Postprzez Urban Legend » 22 mar 2019, o 11:12

Też uważam to za dość średnie rozwiązanie, no ale różnie to już bywa :P. Jeśli już ktoś wybiera taki namiot, to powinien go chociaż dość dobrze wyposażyć. Trudno powiedzieć, co w tym przypadku mogłoby się przydać, ale wydaje mi się, że palety plastikowe i kosze siatkowe to podstawa. ;)
Urban Legend

Postprzez KingOfDiamond » 29 mar 2019, o 16:34

To jest bardzo fajna opcja! Popieram to!

Postprzez Ajton2891 » 2 kwi 2019, o 10:47

To jest bardzo oryginalny pomysł z tego co widzę! Chętnie bym sobie wszedł w taki właśnie biznes.

Postprzez domcia12 » 21 maja 2019, o 12:49

A czym dokładnie będziecie się zajmować w tym magazynie? Przemysł to duża dziedzina, może więc zainteresuje Was też na przykład naprawa maszyn pakujących: http://mielecserwis.pl/? Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy.
domcia12

Powrót do Różne