Bielizna naturalna

Pełny offtopic.

Bielizna naturalna

Postprzez Rybar » 5 gru 2018, o 06:20

Interesuje mnie dobrej jakości, wygodna, ale też ładna bielizna naturalna, ale jak tak chodzę po sklepach i czytam metki, to wszędzie widzę same sztuczności. Gdzie szukać fajnej bielizny, w przystępnych cenach, ale jednocześnie dobrej jakościowo?
Rybar

Re: Bielizna naturalna

Postprzez piotr565 » 5 gru 2018, o 07:04

Teraz bielizna naturalna jest bardzo ciekawa. Sam na ten temat naprawdę wiem bardzo dużo.
piotr565

Postprzez alamooniq » 16 sty 2019, o 10:56

Na co dzień jak najbardziej. Jednak od święta wypadałoby założyć jakaś inną, ciekawą bieliznę. Szczególnie gdy zbliżają się walentynki, czyli najwazniejsze święto dla zakochanych :) Zobaczcie sobie dlatego propozycje sklepu https://swiat-doznan.pl jeżeli chodzi nie tylko o bieliznę erotyczną, ale i inne akcesoria erotyczne. Jakis pakiet na walentynki na pewno się wam przyda
alamooniq

Postprzez Ansel » 16 sty 2019, o 14:50

Skład przykładowej bielizny z tej strony co podajesz: Bawełna 100%, elastyczna koronka (83% poliamid, 17% elastan), z czego majtki składają się głownie z koronki.
Ansel

Postprzez gekonno » 16 sty 2019, o 17:01

Ja nie wiem jak to jest z tym składem materiałowym
gekonno

Postprzez Irek1233 » 16 sty 2019, o 22:54

Szukaj na sklepach internetowych. Bardzo dużo takich ofert bielizny naturalnej można tak znaleźć. Dla faceta i kobiety zarazem. Jeżeli nie masz pewności co do wyboru to poszperaj po opiniach, może tak coś znajdziesz.
Irek1233

Postprzez pieknyolek » 15 maja 2019, o 11:46

Serdecznie polecam bieliznę ze sklepu https://www.atrakcyjna.pl/
pieknyolek

Postprzez BogdanJ » 20 maja 2019, o 03:13

Na pewno jest tu wiele opcji. Tak mi się przynajmniej wydaje.
BogdanJ

Postprzez amzi » 20 maja 2019, o 12:43

taka bielizna bardzo mi się podoba naprawdę
amzi

Powrót do Piszta co chceta