krasnoludy

krasnoludy

Postprzez Tatrok » 25 kwi 2011, o 14:21

zbieramy ekipe do krasnoludów wszystkich chętnych zapraszamy i prosimy o kontakt na forum
Tatrok
Organizator

Re: krasnoludy

Postprzez sushi » 25 kwi 2011, o 16:16

nonono zapraszamy!!!!! Wpisowe beczka i kupa chęci .
sushi

Postprzez Mortiana » 12 maja 2011, o 23:44

To ja naturalnie i ochoczo zgłaszam się na ochotnika, żeby Wam regularnie spuszczać łomot moją "bezpieczną patelnią" jako koWWAAAAALKA run :) Buziaki
Mortiana

Postprzez randy » 13 maja 2011, o 02:22

Ciekawe czy w końcu zobacze konkretnych inżynierów :>
ale nie koniecznie mówie o czymś takim :)
http://moneyne.ws/wp-content/uploads/20 ... unt_t3.jpg
randy
Mistrz Gry

Postprzez Maska » 13 maja 2011, o 07:24

ja bym wogóle niektórym graczom polecił przejrzenie grafik z pierwszej edycji młotka i oduczenia sie wizji postaci rodem z WoW ;)
Sagie baby, konserwy i death metal bez przerwy
Maska

Postprzez kr1s » 25 maja 2011, o 18:43

no to tak wiec yyyyy.... Ja i moj szef :D bysmy sie pisali na wyprawe z dlugobrodymi :D
cfaj bir bite ... !!!
kr1s

Postprzez Sanath » 25 maja 2011, o 21:09

Restrykcji rasowych nie mamy , ale goraco odwolujemy sie do zdrowego rozsadku, co do wygladu postaci, miedzy innymi wzrostu gracza krasnoludskiego. ;)
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez kr1s » 1 cze 2011, o 08:17

wiec po ustaleniach z szefostwem mozna odhaczyc:

JA - Wojownik
ADI - Inzynier
MOJ SZEF :D - Wojownik
cfaj bir bite ... !!!
kr1s

Postprzez sushi » 2 cze 2011, o 17:42

eno co wy nie ma żadnych krasnali wszyscy jesteśmy zabójcami łysi bez brody .Stary nawet zabójcami nie jesteśmy bo irokezów nie mamy.O H.. wam chodzi! To niech magowie się czarować nauczą bo bez czarowania to chyba nie magowie ,co nie?
sushi

Postprzez Maska » 2 cze 2011, o 18:00

Dejw, ty sie nie nerwuj, tu chodzi o to żeby gościu postury Bera nie grał elfem, ja gnomem, Jorg orkiem itd

ale jeżeli już o magach i zabójcach mowa, to fortowi magowie zazwyczaj wyglądają jak magowie, co do naszych zabójców to był tylko jeden który wyglądał jak krasnoludzki zabójca - Tajger
niestety są pewne profesje w tym świecie, które posiadają pewien bardzo charakterystyczny kanon
a jedną z takich profesji jest krasnoludzki zabójca troli, gigantów, smoków, demonów, wampirów, nauczycielek polskiego i stogów siana [właściwe podkreślić]
Maska

Postprzez sushi » 2 cze 2011, o 20:30

no i kupa .widze że wygląd ma dla was znaczenie a ponieważ nie mam ani brody ani nie waze 120 kg to krasnala nie powinienem grać .
sushi

Postprzez kosma » 2 cze 2011, o 20:56

To se zapuś broda i oblycz waciok :mrgreen:

Robicie nie wiadomo jakie problemy, normalnie nie zachowujcie się jak tzw. Ultrahistoryczni z Ruchu Rycerskiego, co wypominają szczegóły typu: "twój strój jest szyty maszynowo, a w średniowieczu szyto ręcznie", "to jest sakiewka z XIII wieku a ty masz strój na XV wiek" lub "Skoro nie robisz Italiano Vero to nie możesz chodzić w hełmie typu barbuta". Na FORT przyjeżdżają zarówno wyjadacze co larpami zajmują sie od lat, jak i 16-latki co pierwszy raz biorą udział w takiej imprezie. Nie oczekujcie od nich równego zaangażowania. Ponadto są ludzie co obskakują kilka takich konwentów rocznie i mocno inwestują w sprzęt, a są tacy co z racji różnych przyczyn rodzinno zawodowych jeżdżą raz do roku na FORT i robią sobie strój "żeby był" bo nie widzą sensu kupowania "krasnoludzkiego pancerza z latexu +5 do długości brody i rycia w ziemi" ani "elfiego płaszcza +10 do fetyszu". Wygląd oczywiście ma znaczenie, bo jak w zeszłym roku na akredytacje przyszedł Tatrok, Tiger albo Leon czy Dawid z lisami na głowach tośmy dodatkowymi PD sypali znikąd bo o klasę przebijali resztę. To robi wrażenie i buduje natychmiastowy szacunek, i to nie zawsze związany z siłą postaci. Pamiętacie papieża? Jego strój przecież wymiatał oryginalnością pomysłu, a wcale nie był mega wypasionym kosiorem z dwuręcznym młotem kapłanów Sigmara. Nie idziecie trochę za daleko? Ja wiem że krasnolud który ma 1,90 wzrostu czy elf o figurze zapaśnika sumo nie pasują do konwencji, no ale jak ktoś gra we wszystkie eRPeGi tylko krasnalami czy hobbitami to nie ma sensu przesadzać. A zresztą, w książkach Terrego Pratcheta też był dwumetrowy krasnolud :D
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Tatrok » 2 cze 2011, o 21:32

widze że krasnoludy jak zwykle robią duże zamieszanie ale w końcu taka ich natura a poza tyn kosma ma racie więc się nie czepiać
Tatrok
Organizator

Postprzez Maska » 2 cze 2011, o 22:04

przecież sie nikt nie czepia że Dejw nie ma brody :P ani sie strojów nie czepiamy. jak dla mnie to sie wszystkie krasnale mogą na kolano ogolić i na głowie i na brodzie i pod pachami ;) , chodzi tylko o trzymanie sie pewnej konwencji żeby mi magwie nie zapi***alali z mieczami dwuręcznymi, krasnoludzcy slayerzy w płytówkach a kapłanki Shalyi z rusznicami bo już nie wiem jak wam to dobitniej wytłumaczyć :D
i serio umówmy się, ludzie postury Bera, czy mojej aparycji nie nadają się do grania elfów :lol:
Maska

Postprzez kuziol » 2 cze 2011, o 22:53

A ja myśle ze bylbys bardzo sexy elfem.
kuziol

Następna strona

Powrót do Archiwum