Olej w samochodzie

Wszystko inne co związane z konwentem.

Olej w samochodzie

Postprzez Megamo » 6 wrz 2018, o 16:34

Zastanawiałam się nad tym kiedy najlepiej jest wymienić olej w samochodzie. Sama prawo jazdy mam od niedawna i wszystkie tematy samochodowe są dla mnie obce. Staram się czytać takie artykuły https://automator.pl/blog/wymiana-oleju-samochodowego/ , by wiedzieć co dzieje się z moim samochodem.
Megamo

Re: Olej w samochodzie

Postprzez mietek443 » 15 paź 2018, o 09:26

Ostatnio firma https://www.highland-soft.com/sklepy-in ... we-krakow/ stworzyła mi sklep internetowy z samochodami.
mietek443

Postprzez Sandra » 23 lis 2018, o 19:19

Olej w samochodzie jest niezwykle istotny.
Sandra

Postprzez MikeCorleone » 26 lis 2018, o 10:08

Dobry olej w samochodzie to jest podstawa działania. Samochód wtedy zupełnie inaczej działa.

Postprzez DrWitt » 28 lis 2018, o 14:20

Olej w samochodzie zawsze się przyda. Bez odpowiedniego oleju silnik się zatrze.

Postprzez llilly1 » 3 gru 2018, o 11:51

Najlepiej to raz na jakiś czas sprawdzać, ale też każdy producent samochodu ma swoje zalecenia co ile km należy wymieniać oleje i uzupełniać.
llilly1

Postprzez karolinkka » 20 gru 2018, o 17:03

Dzięki za wszystkie porady. Na pewno przydadzą mi się one ;)
karolinkka

Postprzez FiveStone » 21 gru 2018, o 17:07

Lej motula, najlepszy jest
FiveStone

Postprzez freon » 5 sty 2019, o 20:13

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie. Myślę, że przyda mi się to :)
freon

Postprzez wanessa113 » 7 sty 2019, o 11:08

Sprawdzaj raz czy dwa w miesiącu poziom oleju i jak będzie brakować to warto uzupełnić.
wanessa113

Postprzez Sarna » 9 sty 2019, o 12:48

Jeśli chodzi o tego typu rzeczy to najlepiej zlecić to odpowiednim specjalistom. Niby to tylko olej, ale przy jego wymienianie można jednak popełnić błędy, które mogą mieć potem poważne konsekwencje. Ja na szczęście takie rzeczy wykonuję w serwisie Habenda w Łodzi i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem.
Sarna

Postprzez hotaki87 » 15 sty 2019, o 17:03

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.
hotaki87

Postprzez bywalec88 » 25 kwi 2019, o 20:35

Ja od lat kupuję oleje silnikowe od tej firmy jota.net.pl i nigdy się nie zawiodłem.
bywalec88

Powrót do Różne