Jak zaskoczyć go na rocznicę ślubu ?

Pełny offtopic.

Re: Jak zaskoczyć go na rocznicę ślubu ?

Postprzez daniel88 » 28 lut 2018, o 13:27

Mnie żona zaskoczyła jak powiedziała na 20tą rocznicę ślubu, że jest w ciąży. Ale był szok. Teraz już mamy na świecie córeczkę i jest moim oczkiem w głowie. Starsze rodzeństwo też jest bardzo zakochane w naszym nowym członku rodziny.
daniel88

Postprzez Pelow » 28 lut 2018, o 19:31

My w tym roku wyjatkowo rocznice slubu spedzalismy w domu i wlasciwie "bezprezentowo". Ciazy na nas "swiezy" kredyt, wiec poki co zaciskamy pasa, ale nie zaluje bo bylo naprawde cuuuudownie! Sami zrobilismy kolacje, pozniej jedlismy gadajac bez skrepowania o pierdolach, a na koniec wlaczylismy nowa tv internetowa dla przetestowania i przyznam ze jak widac https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poz ... orizon-go/ lista kanalow robi wrazenie - spokojnie kazdy znajdzie cos dla siebie niezaleznie od pory dnia czy nocy. Wieczorki filmowe w weekendy to juz teraz wlasciwie nasz nowy standard ;p
Pelow

Postprzez Rybar » 6 mar 2018, o 08:58

Obrazek
Rybar

Postprzez Oslonowy519 » 7 mar 2018, o 14:08

ostatnio urodziłam drugą córkę, a starsza non stop prosiła mnie i męża o pieska. Postanowiłam na rocznicę ślubu kupić labradora dla mojego męża. Tutaj możecie poczytać o tej rasie https://www.krakvet.pl/artykuly/labrador-retriever/ to pies łagodny i lubiący dzieci. Mój mąż zawsze chciał mieć psa, więc prezent był bardzo TRAFIONY :) dodatkowo bardzo mocno ucieszyła się moja córka :)
Oslonowy519

Postprzez bakerdonald » 8 mar 2018, o 13:54

Może kup mu coś ładnego i eleganckiego. Ja dostałem od żony na rocznicę spinki do mankietów i noszę je zawsze kiedy mogę. Jestem bardzo zadowolony z takiego prezentu. Może twojemu lubemu również się spodoba.
bakerdonald

Postprzez kamillka » 11 mar 2018, o 23:53

Ja w przeddzień mojej rocznicy ślubu przeszłam się do takiego dużego sklepu u nas w Krakowie www.entliczek.pl i tam kupiłam takie buciki w jak najmniejszym rozmiarze :) W naszą rocznicę, mąż dostał w pudełeczku właśnie te buciki, co było wiadomością o mojej ciąży :)
kamillka

Postprzez bakerdonald » 12 mar 2018, o 10:23

wszystko zależy od tego jak duży budżet masz i czym Twój mąż się interesuję. Mi żona zrobiła mega niespodziankę na rocznicę, kupiła mi stół bilardowy do domu. Uwielbiam grać w bilard i bardzo mnie zaskoczyła tym prezentem.
bakerdonald

Postprzez pawelkos » 13 mar 2018, o 10:25

Spakuj mu torbę i zabierz go na wycieczkę - niespodziankę
pawelkos

Postprzez kornelka12 » 16 mar 2018, o 17:11

Proponuję zabrać go na rejs wycieczkowy po Morzu Śródziemnym, na pewno będzie to ciekawe
kornelka12

Postprzez Ewaar » 1 kwi 2018, o 13:53

Zaskoczenie go wcale nie będzie moim zdaniem takie trudne. Może po prostu zobacz sobie ile kosztuja przejażdżki Ferrari po takim torze jak tor Ułęż i pomyśl, żeby zamówić mu na rocznicowy prezent właśnie coś takiego. Na pewno sprawi mu to kupę frajdy :)
Ewaar

Postprzez radekos » 3 kwi 2018, o 22:57

Romantyczna kolacja bądź alternatywnie wspólny wyjazd na weekend?
radekos

Postprzez Mariene21 » 5 kwi 2018, o 10:03

Wyjazd we dwójkę do SPA, romantyczna kolacja i czas mile spędzony. Jak dla mnie to najlepiej spędzony czas.
Mariene21

Postprzez MortalCom » 5 kwi 2018, o 10:18

Kup jakąś piękną bieliznę i pokaż mu się w niej, dodatkowo wcześniej możecie zjeść coś dobrego bądź iść gdzieś gdzie wcześniej nie byliście. Teatr? Gokarty? Zrób coś dla niego.

lekarz stomatolog Pszczyna
MortalCom

Postprzez Saier » 6 kwi 2018, o 19:10

A może kup sobie jakąś ładną koszulę? Zobacz sobe np. te propozycje https://mybaze.com/pl/koszule-damskie ;)
Ja niczego nie przebaczam. Jeżeli w piątej klasie ukradłeś moją pomarańczową kredkę, to do dzisiaj jesteś na mojej czarnej liście, łobuzie.
Saier

Postprzez PicJescSpac » 7 kwi 2018, o 15:40

Widziałem, że ktoś tam napisał, żebyś zrobiła mu masaż... Moim zdaniem lepiej byłoby jakbyś sprawiła mu na prezent rocznicowy voucher na masaż kraków. Serio, wtedy zostanie porządnie wymasowany i na pewno pomoże mu to w zrelaksowaniu się przed rocznicową kolacją.
PicJescSpac

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszta co chceta