Czy przy zawieraniu związku gust muzyczny drugiej osoby jest

Pełny offtopic.

Czy przy zawieraniu związku gust muzyczny drugiej osoby jest

Postprzez haniru19 » 14 cze 2017, o 16:37

Chyba zależy. Też nie wyobrażam sobie być z dziewczyną, która słucha np. disco polo. I tu nie chodzi o to, że ja nie lubię, więc moja dziewczyna też ma nie lubić. Po prostu taki związek może zwyczajnie nie wyjść, zwłaszcza, jeśli różnice w gustach są tak ogromne. Jeżeli nie byłaby jakąś zagorzałą fanką np. dubstepu to jeszcze bym to przeżył, nie przeżyłbym, jeśli codziennie mielibyśmy kłócić się o to, czy z głośników ma lecieć dubstep czy rock.
haniru19

Re: Czy przy zawieraniu związku gust muzyczny drugiej osoby

Postprzez grzegorzrosomak » 19 cze 2017, o 05:25

Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Osobiście w związku słuchamy czegoś innego.
grzegorzrosomak

Postprzez maksymmarcian » 20 cze 2017, o 13:40

Jest kompletnie nie istotny, wspólne zainteresowania są ważne ale nie muszą być absolutnie identyczne w każdym aspekcie naszego życia :p.
maksymmarcian

Postprzez marek44378877 » 12 maja 2019, o 07:29

Tak naprawdę to ja do końca tego wątku nie rozumiem.Może ktoś mi to wszystko wytłumaczy.Bardzo bym tego chciał.
marek44378877

Postprzez BartoszRex » 13 maja 2019, o 01:04

To zależy. Moja luba lubi muzykę elektroniczną i chce jeździć na festiwale, które dla mnie byłyby męczarnią, ale jeździ ze znajomymi i nie ciągnie mnie tam na siłę i jest OK. To zależy od podejścia obu osób.
BartoszRex

Postprzez Turambarr » 14 maja 2019, o 02:26

Widzę same dobre opinie w sieci o tym. Chyba jest to wartościowa oferta
Turambarr

Powrót do Piszta co chceta