Kredyt online

Pełny offtopic.

Kredyt online

Postprzez rikkana66 » 7 kwi 2017, o 14:47

Jeśli potrzebujecie szybkiego dopływu pieniędzy to dużo moich znajomych chwaliło firmę AASA. Sprawdziłam ich i faktycznie można bez kosztów ukrytych wziąć pożyczki na dowód przez internet, a dodatkowo możliwe jest również skorzystanie z kalkulatora kredytowego , co jest naprawde przydatne. Koleżanka lubi jeżdzić po świecie, a pieniądze na każdą podróż ma od firmy Assa POLSKA. Jest zadowolona z miłej obsługi, a decyzje ma już nawet po 15 minutach! Polecam
rikkana66

Re: Kredyt online

Postprzez tomekwojcik » 12 kwi 2017, o 05:20

Ja bym akurat się bał brać kredytów przez internet. To nie dla mnie.
tomekwojcik

Postprzez Rybar » 12 kwi 2017, o 08:26

Ja właśnie przymierzam się do kredytu. Nie wielki, kilka tysięcy. Chcę zaprojektować sobie podjazd z nowej kostki brukowej. Pozostałe usługi ogrodnicze już zleciłem firmie. Ale bez położonej kostki nie ma jeszcze efektu.
Rybar

Postprzez grosiak13 » 12 kwi 2017, o 13:17

Nie mam zaufania do takich kredytów, myślę że nie jest to warte ryzyka.. Może spróbuj u znajomych lub rodziny ?
grosiak13

Postprzez Jaszczur » 19 kwi 2017, o 14:24

Ja również stawiam na tradycyjne metody, wolę pożyczyć od kogoś lub pójść do normalnego banku i wziąć pożyczkę niż załatwiać to przez internet :)
Jaszczur

Postprzez pacca » 20 kwi 2017, o 18:33

ja nie ufam takim kredytom :P
pacca

Postprzez Stiwen » 19 maja 2017, o 06:50

Ja robię remont łazienki i też biorę mały kredyt.

Obrazek
Stiwen

Postprzez Arleta26 » 6 wrz 2017, o 16:29

Witajcie. Nie ma nic złego w braniu kredytu przez internet. To bardzo wygodna i szybka forma otrzymania pieniędzy. Zawsze, gdy potrzebuję kredytu, zaglądam na tę stronę: http://www.pozyczkionlinebezbik.com.pl. Nawet dla osób w BIK. Pozdrawiam
Arleta26

Postprzez sobierkar » 8 wrz 2017, o 11:20

Kredyt online ma chyba lepsze warunki spłacania niż te proponowane w placówkach stacjonarnych. Ale ogólnie rzecz ujmując lepiej w ogóle nie brać kredytów.
sobierkar

Postprzez magiczna » 15 kwi 2018, o 10:01

Powiem Wam szczerze, że boję się takich zawierania kredytów przez internet.. zdecydowanie wolę podjąć umowę z normalnym bankiem. Wczoraj wyświetliła mi się ciekawa strona z informacjami odnośnie kart kredytowych. Co myślcie o takiej właśnie formie kredytu? Coraz bardziej skłaniam się w jej stronę, ale nie mam pojęcia, który z banków będzie najlepszym wyborem.
magiczna

Postprzez StarBoII » 15 kwi 2018, o 11:11

Wydaje mi się, że taki kredyt może być początkiem różnych problemów :P
StarBoII

Postprzez AnetaNowakk » 8 maja 2018, o 20:03

Akurat ja częściej chodzę do banków, lubię po prostu kontakt z ludźmi. Ale faktem jest to, że zawsze najpierw zaglądam na http://kredytnakazdycel.pl/ żeby dowiedzieć się jaki kredyt aktualnie jest najbardziej korzystny :)
AnetaNowakk

Postprzez Martanka » 11 maja 2018, o 21:53

A czy ktoś z Was zaciągał może pożyczki przez internet na raty pozycznaraty.pl? Znajomy polecił mi tą stronkę, jednak jakoś średnio mu ufam i chciałam się jeszcze upewnić. Może ktoś z Was miał styczność z tą stroną i podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wrażeniami. Tak naprawdę każda odpowiedź będzie tutaj na wagę złota ! Z góry dziękuję !
Martanka

Postprzez Grzegorz56 » 29 maja 2018, o 09:22

Ja też wolę tradycyjnie udać się do banku i wziąć kredyt na jasnych zasadach. Wiadomo banków jest multum i ich ofert kredytowych jeszcze więcej, ale w https://habzafinanse.com.pl/
pomogą wybrać najlepszą, mi pomogli w uzuyskaniu kredytu na wykończenie mieszkania. Zaoszczędziłem wiele czasu i nerwów związanych z chodzeniem od banku do banku.
Grzegorz56

Postprzez luna99 » 30 maja 2018, o 13:56

online to raczej nie kredyt a pożyczka ratalna :) Polecam tą w sprint pożyczce bo są profesjonalistami i bardzo szybko wszystko idzie :)
luna99

Następna strona

Powrót do Piszta co chceta