Wyrób elementów i rekwizytów z laminatu

Rozmowy na temat rekwizytów.

Wyrób elementów i rekwizytów z laminatu

Postprzez Burlok » 16 maja 2012, o 18:27

Throm-Ka, bracia! Dobrze was widzieć w mym nowym, skromnym przybytku. Jestem Burlok, a Wy właśnie zawitaliście do mej nowej pracowni. Przybyłem tu, aby zaoferować wam swoje usługi w dziedzinie wytwórstwa zbroi i oręża wszelakiego. Pustawo tutaj na razie, to fakt, ale nie lekceważcie mnie, o nie! Moje dzieła są unikatowe, każde tworzone z myślą o danym użytkowniku i personalizowane według własnych upodobań. Każdy element jest tworzony praktycznie od zera, co pozwala na stworzenie zestawu niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Oznacza to również, że ceny nie są ustalone z góry - każda jest również dopasowana do modelu i kosztów jego wykonania - najlepiej podesłać mi projekt z pytaniem "Czy potrafiłbym zrobić...?". Liczę na szybki odzew od wszystkich miłośników fantastyki, którzy szukają niedrogiego, lecz stylowego uzupełnienia swojego ekwipunku. Lok-Regar, bracia i siostry!

Trochę o materiałach którymi się zajmuję: Jest to laminat z żywicy i włókna szklanego. Kto się tym zajmował wie o co chodzi :) Dla nie mających styczności z tym materiałem: elementy są twarde a za razem bardzo lekkie. Co do wytrzymałości tych elementów: wykonana przeze mnie maska do fiata 126p startującego w KJS-ach jest b. podobnej grubości co prezentowane elementy. Pytania proszę umieszczać w tym temacie lub kontaktować się przeta@interia.pl .
Zdjęcia robione frytkownicą ale chwilowo nie dysponuję niczym lepszym… Starsze zdjęcia postaram się dorzucić na dniach
https://picasaweb.google.com/1120686253 ... Ijo-uXgUQ#
zachęcam do regularnego odwiedzania mojej galerii – mam „na warsztacie” kilka nowych projektów

Komentarze jak najbardziej mile widziane :)
Burlok

Re: Wyrób elementów i rekwizytów z laminatu

Postprzez Burlok » 8 cze 2012, o 14:16

Mały up, kamień w wersji testowej :P
https://picasaweb.google.com/1120686253 ... 6457736802
https://picasaweb.google.com/1120686253 ... 7754225858

Możliwe inne kolory podświetleń - to akurat miałem pod ręką. Możliwość zasilania z baterii 12v.
Burlok

Postprzez andrzej44 » 26 cze 2018, o 13:01

Moim zdaniem zawsze to jest bardzo trudny wybór.Tak naprawdę to ja nawet nie wiem od czego w wyrobie elementów zacząć.

Postprzez Szyderca1 » 27 cze 2018, o 15:58

Według mnie to jest absolutnie temat dla specjalisty z tej dziedziny... Bez dwóch zdań!
I co? - nie wytrzymał poeta. - Co jest na tym polu?
Szyderca1

Powrót do Rekwizyty