Jaki rower trekkingowy

Co wolno, a czego nie na konwencie.

Jaki rower trekkingowy

Postprzez Megamo » 9 wrz 2018, o 20:18

Chce spróbować jazdy na rowerze trekkingowym. Przez zime udało mi sie odłożyć trochę pieniędzy i mam na to 1500 zł. Teraz zastanawiam się jaki ja rower moge kupic za takie pieniadzę. Przez przypadek trafiłem na taki artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... do_1500_zl i trochę mi podpowiedział, ale może i wy będziecie jakoś w stanie mi coś doradzić?
Megamo

Re: Jaki rower trekkingowy

Postprzez recordl5 » 14 wrz 2018, o 14:34

Super, dzięki wielkie za wszelkie porady. Jestem pewien, że przydadzą się one nie jednej osobie :)
recordl5

Postprzez parese » 26 lut 2019, o 17:26

Hej, a co powiecie na Rowery Częstochowa ? Tu jest kilka modeli rowerów trekkingowych, ale i jak ktoś woli miejskie, to na pewno coś znajdzie dla siebie. Nie dziwię się, że akurat teraz pytacie, bo jak się okazuje, coraz więcej osób decyduje się na rower, a sezon już puka do drzwi ;) . Ja co prawda wolę spacery, no, ale jak kto lubi.
parese

Postprzez kajaka23 » 6 mar 2019, o 13:59

Daj znac czy jest spoko jak bedziesz juz go mial :D
kajaka23

Postprzez Renissa » 28 mar 2019, o 17:23

Przy poszukiwaniu roweru trekkingowego warto poszukać rad w sieci :) Mi się udało znaleźć na https://adventureorient.pl/rower-trekki ... najlepiej/ naprawdę kilka ciekawych wskazówek odnośnie takiego roweru.
Renissa

Postprzez Saturnin63 » 4 kwi 2019, o 12:21

Takie rowery to ciekawa sprawa, ale nie wiem czy warto wydawać na to pieniądze.
____
kubki reklamowe
Saturnin63

Postprzez ilona89 » 5 kwi 2019, o 14:05

Ale czy warto aż tyle pieniędzy na taki rower wydawac ?
ilona89

Postprzez daga93 » 5 maja 2019, o 11:38

Ja również bardzo chętnie się dowiem ile Waszym zdaniem powinno się wydać na taki rower dobrej jakości.
daga93

Postprzez alamooniq » 13 cze 2019, o 19:05

Lubicie takie wyprawy? Ja to bardzo. Jak tylko jest pogoda to szukam fajnego miejsca na rower. Mam już całkiem dobry sprzęt, także kompletne wyposażenie, odpowiednią odzież rowerową. Ostatnio też oglądałam pompki rowerowe w sklepie rowerek.pl. Takie rzeczy też oczywiście warto mieć ze sobą. Nigdy nie wiadomo co się może przydarzyć wam na trasie.
alamooniq

Powrót do Zasady