Urząd Imperialny (Frakcja urzędnicza)

Wszelkie grupy i organizacje tworzone przez graczy.

Urząd Imperialny (Frakcja urzędnicza)

Postprzez Acibuk » 5 maja 2016, o 00:13

Obywatele Imperium, mieszkańcy Reinsfeld!
Przemawiamy do was z głębokim bólem, bo to nasze piękne, znane ze swej pracowitości i z zamiłowania do porządku miasto stało się terenem zbrodniczej działalności i tragicznych zajść, które wstrząsnęły sumieniem każdego uczciwego reinsfeldczyka, każdego poddanego Imperatora, i które społeczeństwo z całych swoich sił stanowczo potępia. W obronie życia i mienia obywateli i dla przywrócenia spokoju władze zostały zmuszone do zastosowania surowych środków. Do miasta przybywają przedstawiciele prawa, aby wesprzeć działania odbudowującego się urzędu imperialnego w postaci poczty. Wraz z nimi przybywa kodeks, który przywróci spokój i praworządność.
Plugawe zajścia w Reinsfeld nie mogą powstrzymać wysiłków władz, zmierzających do lepszego wykonywania naszych zadań, do rozwoju miasta i kultury narodowej. W wysiłkach tych władza liczy na pełne poparcie całego społeczeństwa. Ufamy, że wszyscy ludzie w Reinsfeld będą sumiennie wypełniać swoje obowiązki. Każdy prowokator czy heretyk, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy imperialnej, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza odrąbie w interesie miasta i naszej Ojczyzny.
Obywatele! W tej trudnej i bolesnej chwili, którą przeżywamy razem, wzywam was w imieniu Imperatora i Namiestniczki, do pełnego poparcia urzędu imperialnego w dążeniu do usuwania tych bolączek, które możemy już dziś usunąć i do pomocy w usuwaniu tych bolączek, które wspólnym wysiłkiem usuwać będziemy jutro.
Jako, że miasto administrację swą musi odbudować, urząd imperialny ogłasza, że w trybie pilnym zatrudni:
- Skrybę Sądowego
- Woźnego Sądowego
Każdy z kandydatów, czytać i pisać powinien umieć, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, być uczciwym, sumiennym i pracowitym. Ponadto Sędzia miejski jako, iż praca jego wiąże się z niebezpieczeństwem utraty życia, ogłasza, iż pilnie zatrudni:
-Ochroniarzy
Acibuk
 
Posty: 67
Dołączył(a): 3 lip 2009, o 10:55
Lokalizacja: Pszów

Re: Urząd Imperialny (Frakcja urzędnicza)

Postprzez wojt5 » 4 kwi 2018, o 12:50

We Francji to zawsze to było wszystko pokręcone według mnie
http://www.elite-companion.net
wojt5
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 12:48


Powrót do Gildie i organizacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość