Porady Prawne

Wszelkie grupy i organizacje tworzone przez graczy.

Re: Porady Prawne

Postprzez marek434 » 13 lis 2017, o 08:49

a co to za porady są

Postprzez Kazik184 » 12 gru 2017, o 11:07

Jak co to za porady? O co Ty kolego pytasz.
___
Suplementy
Kazik184

Postprzez Guzdziu » 25 maja 2018, o 12:49

Cześć wszystkim. Zastanawiam sę właśnie w tym momencie, czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.
Niegdyś oznaką szaleństwa było upieranie się, że ziemia obraca się wokół słońca; dziś wiara, że przeszłość jest niezmienna.
Guzdziu

Postprzez mgbalon » 29 maja 2018, o 11:29

Mi się wydaje, że z całą pewnością w tym temacie będą w stanie pomóc znajomi... Przynajmniej takie jest moje zdanie, że warto ich popytać :)
Prawdziwy żal jest tak samo rzadki jak prawdziwa miłość.
mgbalon

Postprzez Oslonowy519 » 19 cze 2018, o 11:21

szukacie może notariuszy z okolic Białegostoku? Polecam wam świetną bazę notariuszy z Białegostoku https://askdom.pl/baza-firm/specjalisci ... notariusz/ dzięki niej szybko trafiłem do fajnego i sprytnego notariusza - polecam ;)
Oslonowy519

Postprzez Kain3000 » 21 cze 2018, o 10:46

Dobre porady prawne zawsze się nam przydadzą! Dzięki za informacje!

Postprzez MikeCorleone » 28 lis 2018, o 15:34

Dobry prawnik zawsze się przyda. Najlepiej brać prawnika z rekomendacji.

Postprzez Judax » 5 gru 2018, o 16:16

Ja jednak nie korzystałabym od razu z porady prawnej stacjonarnie w kancelarii. No chyba, że jest akcja, że porady prawne są darmowe. Wystarczy odnaleźć dobre forum prawnicze lub bloga prawniczego, znaleźć tematykę swojego problemu i poczytać na ten temat artykuły.
Judax

Poprzednia strona

Powrót do Gildie i organizacje