Strona 1 z 1

Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 26 lis 2018, o 16:00
przez Devil93
Siemka, jakie znacie restauracje w Warszawie , które warto jest z rodziną odwiedzić? Jedziemy na Sylwestra do stolicy i szukamy fajnego miejsca na kolację. Myślę wstępnie o Bubbles Bar Warszawa, posiadającą aktualnie promocję na alkohole - pijesz, ile wlezie za 29 zł za osobę. To oczywiście kolokwialnie napisane, ale o to właśnie chodzi. Podajcie jeszcze swoje przykłady.

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 26 lis 2018, o 18:11
przez dzoanno
My nie musimy się martwić pożywieniem na Sylwestra. Naszym planem jest spędzenie go w ciekawych warunkach hotelu Primavera w Jastrzębiej górze. Od zawsze marzył się nam Sylwester nad morzem https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... ujecie-19/ i w tym roku spędzimy to marzenie. Może nawet pojedziemy wcześniej, już na Boże Narodzenie, zobaczymy. Jeśli nas ktoś zaprosi, to nie odmówimy :)

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 27 lis 2018, o 11:27
przez goranjao
Dwa lata temu byliśmy na Sylwestra w Siedlisku Janczar w okolicach miejscowości Czudec http://www.siedliskojanczar.pl/aktualnosci/czym-chata-bogata---sylwester-w-siedlisku.html. Polecam. W tym roku pewnie też tam będziemy.

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 29 sty 2019, o 11:43
przez RomekBa
Ja byłem tutaj na imprezie sylwestrowej https://rajcula.pl/imprezy i bardzo sobie chwalę. Impreza była bardzo fajna, jedzenie smaczne, no i sam lokal bardzo fajny.

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 5 lut 2019, o 01:29
przez loca89
A czy ktoś z was był może w lokalu WuWu https://wuwu.bar/ ? Słyszałam, że jest to świetne miejsce nie tylko, gdzie można się dobrze najeść. Jest to miejsce, gdzie możecie pobawić się przy doskonałej muzyce na żywo. A dzięki szefowej kuchni Adriannie Marczewskiej i jej potrawom można się przy okazji również zainspirować.

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 6 lut 2019, o 12:43
przez rutyna22
dzięki za polecenia :)

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 8 mar 2019, o 10:00
przez ChrisTaylor
Dobrze, że taka restauracja jest. To jest po prostu wspaniała sprawa.
______________________
pisaniepracmagisterskich.info.pl

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 22 mar 2019, o 08:39
przez dzoanno
Jest wiele lokali na różne okazje, ale jedna w stolicy to poprostu rewelacja. To nie tylko Restauracja Akademia to po prostu akademia wyśmienitej kuchni, relaksu dla dorosłych i zabawy dla dzieci. Jeśli nie wierzycie, to sami przyjedźcie do Warszawy i się przekonajcie, jakie robią rodzinne weekendy. Z pewnością nie znajdziecie drugiego takiego miejsca. To lokal na sześć gwiazdek. Jedzenie, wystrój, animacje dla dzieci. Wszystko na najwyższym poziomie. A TORT CZEKOLADOWY Z PRALINAMI pyszny

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 3 kwi 2019, o 11:06
przez Sarna
Tegorocznego sylwestra spędziliśmy z mężem w restauracji Kolorowa w Olsztynie. Naprawdę przyjemne miejsce, bawiliśmy się świetnie, jedzenie było pyszne, a obsługa miła. Polecam każdemu :)

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 14 maja 2019, o 13:33
przez AnnMa
My z mężem spędziliśmy Sylwestra w naszej ulubionej restauracja bródno, sprawdzone pyszne jedzenie i super zabawa była.

Re: Restauracja na Sylwestra

PostNapisane: 14 cze 2019, o 10:07
przez Christofer
hejka, dzieki