Strona 1 z 1

Sposoby na odchudzanie

PostNapisane: 20 gru 2018, o 18:39
przez Megamo
Na pewno wielu z was próbowało już różnych metod na odchudzanie. Pewnie wiele też okazało się nie skutecznych. Sama bylam w podobnej sytuacji i nie wiem już co mogłabym zrobić. Czytałam troche tutaj http://www.twojcel.pl/terapia-czy-zabawa/ o innych skutecznych metodach.W końcu mówią, że wiele jest w naszej głowie i tam powinna zacząć się zmiana.

Re: Sposoby na odchudzanie

PostNapisane: 5 sty 2019, o 21:11
przez marek44388898
Teraz jest bardzo dużo sposobów na odchudzanie tak naprawdę.Każdy kto tylko chce to na pewno się odchudzi.

Re: Sposoby na odchudzanie

PostNapisane: 18 mar 2019, o 18:04
przez kasus
stosuje taką dietę i schudłem kilka kg po dodaniu nasion konopi do różnych dań https://tanienasionakonopi.pl

Re: Sposoby na odchudzanie

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 10:50
przez dzoanno
A co myślicie o cateringu dietetycznym ? Osobiście jestem zdania, że warto zamawiać taki catering dietetyczny, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie ograniczyć podjadanie czy też zredukować ilość spożywanych kalorii. Fajne diety pudełkowe mają w Jakiepudełko i warto poznać zalety diety pudełkowej , myślę że dużo osób odchudza się w ten sposób.

Re: Sposoby na odchudzanie

PostNapisane: 13 cze 2019, o 10:00
przez Devil93
A wiecie, ja również interesuje się pomocnymi sposobami na odchudzanie i jak na razie to prawie nic nie znalazłam. To znaczy opisy diet są przeróżne, ale żeby coś dobrego można było z przepisów wyłuskać, to byłoby dobrze. Ogólnie to nie myślałam o preparatach, ale ten https://opinie-konsumentow.pl/choco-lit ... chudniesz/ mnie w sumie zainteresował, bo producent obiecuje w 100% naturalny skład..