Strona 1 z 1

Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 15 lis 2018, o 16:02
przez Megamo
Z jakich szkoleń najczęściej zdarzyło wam się korzystać? W ogóle inwestujecie w takie rzeczy by jeszcze bardziej się rozwijać? Jezeli tak to, może popatrz na high5.pl - szkolenia otwarte Warszawa . Już od jakiegoś czasu zbieram się do tego by skorzystać właśnie z takich szkoleń, które pomogą się jeszcze bardziej rozwijać.

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 16 lis 2018, o 11:03
przez Kain3000
Dobre szkolenie zawsze się przyda! Ja tam się szkolę non stop.
__________________________
Pisanie prac licencjackich z turystyki

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 20 lis 2018, o 11:54
przez Natalka88
Ja najczęściej korzystam z nieruchomości szkolenia. Wszystko znajduje na https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,prawo-nieruchomosci.html. Jest tu wybór pomiędzy szkoleniami otwartymi, a zamkniętymi, które odbywają się na terenie całej polski. Są na nich poruszane kwestie związane z planowaniem przestrzennym, umową najmu oraz z użytkowaniem obiektów.

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 4 lut 2019, o 12:53
przez StachuPoku
Ja sam nieraz przeprowadzam różne szkolenia i ostatnio doszedłem do wniosku, że mógłbym część z nich nagrywać na płyty CD, żeby potem przekazywać je osobom uczestniczącym w moich szkoleniach. Pomysł ten wziąłem z http://druk-plyt.pl/. Myślicie, że to dobry pomysł? Wydaje mi się, że to także dobra forma dla reklamy :)

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 5 lut 2019, o 10:35
przez Mieszko87
No takie szkolenia to naprawdę ciekawa sprawa. Muszę przyznać, że trzeba wziąć to pod uwagę.
____
żyrandol

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 6 mar 2019, o 14:01
przez kajaka23
jakie szkolenia polecacie?

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 7 kwi 2019, o 08:41
przez DawidObu
Wydaje mi się, że pracodawcy mimo wszystko jeszcze rzadko wysyłają swoich pracowników na różne kursy i szkolenia. Ja na szczęście pracuję u takiej osoby, która ciągle dba o nasz rozwój i tak np. za jakiś czas jedziemy na kurs dla księgowych w http://www.cedoz.pl/. Oczywiście przeszliśmy już podstawowe szkolenie i teraz jedziemy dokształcać się na poziom średnio zaawansowany. Pamiętajcie o tym, żeby się ciągle rozwijać! :)

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 7 kwi 2019, o 10:24
przez IgorJanko
Oczywiście, że korzystam z różnych szkoleń. Wydaje mi się, że obecnie bez tego ani rusz. Sam jestem powiedzmy "świeżym przedsiębiorcą" i wiadomo, że jeszcze nie mam takiego obejścia z pewnymi sprawami dlatego szkolenia wydają mi się konieczne, ponieważ są takim motorem napędowym mojej wiedzy, którą potem wykorzystuję w prowadzeniu firmy. Oczywiście najczęściej decyduję się na szkolenia biznesowe, ale czasami jakieś kursy samorozwoju również się znajdą :)

Re: Korzystanie ze szkoleń

PostNapisane: 30 maja 2019, o 15:35
przez alamooniq
Mając swoje firmy jak najbardziej warto stawiać własnie na takie szkolenia biznesowe :) Jest to dobra opcja dla was jeżeli chcecie poszerzyć swoje kompetencje, umiejętności w sprzedaży, ale i także właściciele firm powinni zainteresować się takimi szkoleniami dla swoich pracowników. Zajrzyjcie sobie tu na stronkę https://leadersheep.com.pl/ Firma zajmuje się między innymi organizacją szkoleń sprzedażowych, ale i także tych z zarządzania w firmie. Według mnie taka opcje nie tylko usprawni działania w waszych firmach, ale też sprawi, że pracownicy poczują się bardziej potrzebni, lojalni wobec waszej firmy.