Strona 1 z 1

Własny sklep internetowy

PostNapisane: 24 wrz 2018, o 16:47
przez Megamo
Jeżeli zastanawiacie sie nad otwarciem sklepu internetowego , to na pewno bierzecie pod uwagę platformy sklepów internetowych . Dla mnie kiedyś to była czarna magia i w sumie nie wiedziałam od czego mam zacząć jeżeli kiedys chciałabym taki sklep otworzyć. Teraz wiem, jak sie za to zabrać.

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 2 paź 2018, o 20:10
przez carolinka
Niegdyś byłam zainteresowana założeniem sklepu z usługami, montażem modułów elektronicznych ale gdy zobaczyłam jaka jest konkurencja to zrezygnowałam.. https://perspectivasolutions.com/pl_PL przejrzyjcie sobie ich usługi!

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 3 paź 2018, o 13:33
przez Eugeniusz3
Trzeba znać się na tym aby otworzyć swój sklep internetowy. Uważam, że wiele osób nie zna się i potem na tym traci.
____
przejdź

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 14 lis 2018, o 11:27
przez JamesBond
Teraz łatwo jest założyć własny sklep internetowy, ponieważ jest presta shop. Jest to tanie i bardzo fajne.
_______________________
Pielęgniarstwo

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 28 lis 2018, o 15:23
przez MikeCorleone
Własny sklep internetowy to jest po prostu coś wspaniałego. Teraz uczę się Prestashopa, żeby w przyszłości swój sklep urochomić.
_____________________
Kraków - prace dyplomowe

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 1 maja 2019, o 13:21
przez deraman
Takie założenie i prowadzenie sklepu internetowego w obecnych czasach w sumie nie jest trudne. Wiele firm oferuje bardzo praktyczne rozwiązania i usprawnienia. Na przykład https://sellintegro.pl/ oferuje oprogramowanie, dzięki któremu w jednym miejscu w chmurze, będzie zintegrowanych wiele kanałów sprzedaży. Znacznie usprawnia to proces zakupowy.

Re: Własny sklep internetowy

PostNapisane: 28 maja 2019, o 08:20
przez GrzegorzMa
Mnie się marzy własny sklep internetowy. Chciałbym sprzedawać w nim kawę, którą będę sprowadzał z najlepszych plantacji na świecie. Oczywiście oprócz założenia działalności gospodarczej musiałbym utworzyć sklep internetowy w sieci. W związku z tym zrobiłem już mały research i skorzystam w tym zakresie z pomocy https://www.grupafaro.pl/. Jak dla mnie mają najlepszą ofertę obecnie na rynku :)