Problem z wiekiem

Problem z wiekiem

Postprzez Dewie » 4 sty 2009, o 22:01

Jest to mój pierwszy post więc z miejsca się witam : Dzień dobry ^^

jak mówi temat mam malutki problem z wiekiem jeśli chodzi o wyjazd na Fort 2009, całość polega na tym że urodziny obchodzę dopiero we Wrześniu a fort odbywa się w wakacje. Więc tu z pytaniem do organizatorów czy jest możliwość dopuszczenia takiego delikwenta jak ja do całej zabawy ? ( za umieszczenie tematu w tym dziale przepraszam po prostu nie wiedziałem gdzie pisać)
,,-Hmmm...życie jest tak cudowne cieszmy się nim Rashmudzie, spójrz na tę łąkę czyż ona nie jest piękna, a te cudowne drzewa, czyż nie Rashmudzie ?
-zamknij mordę i pij wódę..."
Dewie

Re: Problem z wiekiem

Postprzez kosma » 5 sty 2009, o 22:20

Nie napisałeś które urodziny będziesz obchodził. Bo jeżeli zabraknie ci tych 3 miesięcy do ukończenia 18 lat to nie ma problemu, musisz jedynie zabrać ze sobą zgodę rodziców której wzór jest w dziale Regulamin na naszej stronie :)
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Dewie » 5 sty 2009, o 22:58

No cóż myślałem że to oczywiste ^^ jeśli pytam się czy mogę jechać to znaczy że brakuje mi tyle do wieku minimalnego i tu zaczynają się schodki...
,,-Hmmm...życie jest tak cudowne cieszmy się nim Rashmudzie, spójrz na tę łąkę czyż ona nie jest piękna, a te cudowne drzewa, czyż nie Rashmudzie ?
Dewie

Postprzez Kwi4tek » 6 sty 2009, o 22:26

Widzisz w świetle prawa osoby poniżej 15 roku życia muszą być pod opieką dorosłego opiekuna ,który weźmie na siebie odpowiedzialność za wszystkie czyny jakie owa osoba popełni.

Musisz zrozumieć że nikt z organizatorów nie twierdzi że jesteś nie odpowiedzialny i puszczony samopas zrobisz krzywdę sobie lub komuś ,Jednak zrozum jak wielka odpowiedzialność
spoczywała by na organizatorach Konwentu gdyby jakieś nieszczęśliwe wypadki faktycznie się wydarzyły.

Dla tego muszę cię nastawić raczej pesymistycznie.
Come to the dark side...
Kwi4tek

Postprzez Dewie » 7 sty 2009, o 15:49

Rozumiem rozumiem w końcu lepiej się zapytać niż pchać się na chama żeby usłyszeć to dopiero na miejscu, ale, jeszcze jedno pytanie, czy gdyby ktoś z osób towarzyszących mi był pełnoletni, mógłby wziąć na siebie odpowiedzialność za mnie ?
Dewie

Postprzez Kwi4tek » 7 sty 2009, o 16:36

Regulamin konwentu zamieszczony na stronie obowiązywał w roku 2008.
Rok 2009 prawie na pewno przyniesie zmiany w regulaminie, kwestia wieku była poddawana dyskusji
już podczas Fortu 2008 , więc istnieje możliwość że owa zostanie przesunięta,
jednak rozczaruję cię , jeśli tak sie stanie to będzie przesunięta w górę, nie w dół.

Gdyby jednak tak się nie stało , możliwość jaką zaproponowałeś przedyskutujemy.
Na chwilę obecną to wszystko co mogę powiedzieć na ten temat.

Jeśli ktoś by się niecierpliwił to od razu mówię że szybko aktualizacji regulaminu nie będzie.
Come to the dark side...
Kwi4tek

Postprzez Dewie » 7 sty 2009, o 22:02

Dobrze, będę tu zaglądał co jakiś czas żeby zobaczyć czy cokolwiek zostało ustalone i dziękuję za informację
Dewie

Postprzez lolking9 » 9 sty 2009, o 22:31

ja na szczęście kończę piętnastkę w styczniu więc nie będzie problemów... ;P trzymam kciuki żebyś nie musiał czekać jeszcze roku :)
Ostatnio edytowano 10 sty 2009, o 14:19 przez lolking9, łącznie edytowano 1 raz
lolking9

Postprzez Dewie » 10 sty 2009, o 10:04

Ta, dzięki wielkie ^^
Dewie

Postprzez Rathor » 26 lut 2009, o 15:14

Dewie napisał(a):Rozumiem rozumiem w końcu lepiej się zapytać niż pchać się na chama żeby usłyszeć to dopiero na miejscu, ale, jeszcze jedno pytanie, czy gdyby ktoś z osób towarzyszących mi był pełnoletni, mógłby wziąć na siebie odpowiedzialność za mnie ?

Teoretycznie tak, jednakże zgodę na to musiał by wyrazić pisemnie Twój opiekun prawny. A i ta "pełnoletnia osoba" musiała by przedstawić pisemne oświadczenie przed rozpoczęciem imprezy iż odpowiada za Ciebie na warunkach opiekuna prawnego za jego zgodą. Takie dwie karteczki były by nie zbędne. Jednakże jest to troszkę "naciąganie" regulaminu, najlepiej jeżeli osoba pełnoletnia któa miałą by nad Toba toczyć pieczę była by twoim krewnym, to sporo ułatwia.

Z pewnością poprawiony regulamin zostanie przez nas zamieszczone w stosownym czasie przed imprezą, wtedy dowiecie się szczegółów. Musicie zrozumieć też ORGanizatorów. Z jednej strony FORT to prześwietna zabawa, z drugiej strony, to 4 dni latania po terenie zalesionym z prowizoryczną (bezpieczną;) bronią, walki, questy, etc. etc. Mistrzowie Gry i ORGanizatorzy tez muszą mieć komfort pracy w tkaich warunkach - stąd takie a nie inne restrykcje regulaminowe.
Rathor

Postprzez Dewie » 12 mar 2009, o 13:31

Dobrze, Rozumiem i dziękuję bardzo, czyli teoretycznie mogę pojechać z pełnoletnim opiekunem posiadającym karteczki które oświadczają że bierze za mnie odpowiedzialność, mam tylko jedno pytanie, gdzie kończy się teoria a zaczyna praktyka ?
Dewie

Postprzez Kwi4tek » 14 mar 2009, o 09:08

A więc mogę już powiedzieć że problem progu wieku został rozwiązany.
Wstęp na fort 2009 od lat 16, a więc dla wszystkich urodzonych PRZED Lipcem 1993 roku
Come to the dark side...
Kwi4tek

Postprzez Dewie » 15 mar 2009, o 13:24

OK rozumiem ^^ zgłoszę się za kilka lat
Dewie

Powrót do Archiwum