Frakcja Zwyczajnie Bardzo Złych Ludzi

Frakcja Zwyczajnie Bardzo Złych Ludzi

Postprzez kosma » 5 maja 2011, o 19:11

Proponuję osobom lubiącym Złe towarzystwo wspólne mordowanie, gwałty i rabunki, dla pełnoletnich oczywiście także bardziej przyziemne rozrywki :twisted: . Poszukuję ludzi gotowych na zabijanie w szybki sposób bez zbędnego dywagowania i namyślania się, chętnych do siania terroru, strachu i paniki. Nie szukam złodziei, rzezimieszków, wesołych banitów, wygnanych elfów etc. Wyznawanie jakichś chaośniczych praktyk nie jest konieczne, zasadniczo nie zależy mi na tym w ogóle. Liczę na obecność morderców, rębajłów, gwałcicieli, szaleńców (o tak, obłąkany mag, to jest to :P), trucicieli, oprawców etc. Jeżeli komuś zależy na wyznawaniu bogów chaosu to spoko, ale bez przesady, zwierzoludzie nie przejdą :P To tyle, jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam na PW.
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Re: Frakcja Zwyczajnie Bardzo Złych Ludzi

Postprzez Maska » 5 maja 2011, o 20:01

mam nadzieje że Ci to Kosma wyjdzie i powstanie w końcu na Forcie frakcje prawdziwych badass zbirów a nie harcerski obóz wypełniony elfami, zielarzami, alchemiczkami i niesłusznie oskarżonymi wioskowymi idiotami ;)
Sagie baby, konserwy i death metal bez przerwy
Maska

Postprzez kosma » 5 maja 2011, o 21:59

Taki mam zamiar ;) Przewiduję też pewną drobną selekcję chętnych. lepiej mieć 3 dobrych zbirów niż 8 ze skrupułami :P Stwierdzenia typu "Jestem zły ale..." odpadają, tylko najgorsi zbrodniarze są w cenie. Razem będziemy wieszać, gwałcić i torturować. Żeby nie było, nie jestem rasistą, nie mówię elfom nie, ale muszą to być złe elfy, nie wygnańcy z miast czy dobre drowy pokroju Drizzta, raczej wirtuozi zbrodni, którzy zamiast mieszać ziółka będą finezyjnie tańczyć na zwłokach wrogów. Nie chcę robić wesołej gromady Robin Hooda, moją wizją jest ten typ bandytów, którzy na normalnych sesjach są głównymi evil bossami w przygodach.
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Konrad » 6 maja 2011, o 08:47

kosma napisał(a):raczej wirtuozi zbrodni, którzy zamiast mieszać ziółka będą finezyjnie tańczyć na zwłokach wrogów.

oj tam oj tam :P
namieszanymi ziółkami idzie nieźle kuku zrobić :P jakaś trucizna na broń strzały i wio ;]
Drongnel- Gulasz ze smoka z grzybami jaskiniowymi marynowanymi w mocnym ale
(przełożono z Khazalid'u)
Konrad

Postprzez kosma » 6 maja 2011, o 13:21

Oczywiście że tak, mi chodziło raczej o takich co większość czasu spędzają na szukaniu zielsk i ślęczeniu nad kociołkiem. Mam na myśli takich, co jeżeli już robią coś takiego to właśnie między innymi po to, żeby zatruć sobie miecz czy podać komuś "miksturę uzdrawiającą", po której ten wyzionie ducha ;]
Plaut
kosma

Postprzez Gorgio II » 10 maja 2011, o 12:11

Kosma, masz na myśli coś w stylu obozu "bandytów" czy bardziej Ci mordercy będą mieszkali miedzy nami w mieście, w nocy czy tam dzień będą się spykali i jak ktoś im się niespodoba albo spodoba to się nim/nią zajmą?
"Ty wejdź... Ja wyjde... To się miniemy."
Gorgio II

Postprzez kosma » 10 maja 2011, o 14:14

Nie lubię stwierdzenia obóz bandytów bo kojarzy mi się z bandytami z wcześniejszych edycji Fortu, czyli z grupą leśnych duszków, złodziejaszków itd. Ale chodzi o grupę zewnętrzną spoza miasta.
Plaut
kosma

Postprzez Maska » 10 maja 2011, o 16:39

tak, mi sie to też kojarzy z banitam z zeszłych edycji Fortu czyli elfim ZHP i alchemicznym Czerwonym Krzyżem ;)
zostańmy przy roboczej nazwie Kosma & the hooligans :mrgreen:
Sagie baby, konserwy i death metal bez przerwy
Maska

Postprzez kosma » 10 maja 2011, o 17:49

Reinsfeld Hool's chciałeś powiedzieć :P
Plaut
kosma

Postprzez Gaston » 19 maja 2011, o 19:14

ja jestem jak najbardziej za;]
Gaston

Postprzez kosma » 26 maja 2011, o 13:12

Jak pewnie niektórzy zauważyli, we frakcji Zbirów wszystkie postacie wiszą jako zajęte. Jest tak ponieważ MG "po starej znajomości" jako byłemu orgowi dali mi możliwość swobodnego prowadzenia selekcji i obstawiania ich samemu. Tak więc część z nich jest jeszcze wolna, jeżeli ktoś będzie chciał jeszcze grać z nami to po skontaktowaniu sie ze mną dostanie dodatkowe informacje.
Plaut
kosma

Postprzez majster » 3 lip 2011, o 14:17

Witam.
Pierwszy raz wybieram się na tego larpa. Na początku myślałem żeby od razu wstąpić do zielonych i siać terror, rabować etc. jako rasowy brzydal. Widzę jednak że powstaje frakcja która znacznie bardziej mi odpowiada. Namówiłem też trzech kumpli i wszyscy jesteśmy zgodni: napadanie grupą na pojedyncze ofiary, pułapki i grabieże! Będzie u nas jeden morderca i jeden zwykły fałszywy oprych(Ja). Reszta się jeszcze określi. Odezwijcie się na maila: majsterpszemko@gmail.com. Z tego co tu czytałem mamy wspólny cel :twisted:
50ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane nauce bakterie i wirusy. 100ml zabija również te nie znane.
majster

Postprzez kosma » 3 lip 2011, o 23:19

Niniejszym oświadczam że z powodu przeładowania frakcji i związanej z tym reprymendy MG zakańczam nabór. Od teraz nie rozpatrzam już żadnych zgłoszeń do mojej grupy.
Plaut
kosma

Postprzez Sanath » 4 lip 2011, o 11:14

Jesteście źli, ze Kosma zamknął nabór, że nie rozpatrzy nawet waszych zgłoszeń?
Dajcie mu popalić już 7 lipca, dołącz do gwardii miasta i lej bandytów, rzezimieszków, drobnych złodziei i przechodniów przypadkowo zamieszanych w rozboje!
Oferujemy godzinne znęcania się patykami przez szpary w kratach wiszących klatek nieopodal centrum z bajecznym widokiem na miejski dom uciech. Widowiskowe egzekucje i wiele, wiele innych innych!
Każdy żołdak otrzymuje wikt i opierunek, a także częściowe wyposażenie bojowe.

Dołącz już dziś i zostań bohaterem w swoim domu!

Obrazek
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez kosma » 4 lip 2011, o 11:36

:lol:
You will pay fot it dude :twisted:

Że tak powiem zachowując poprawność polityczną: Terefere :P
Plaut
kosma

Powrót do Archiwum