Ograniczona długość broni.

Re: Ograniczona długość broni.

Postprzez superzgred » 25 sie 2010, o 17:29

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj. Później mod moze to wydzielić

Broń bardziej bezpieczna

Chodzi o to, iż spotkałem się z kilkoma mieczami pcv, które osobiście nie uznalbym za bezpieczne (rurka i 1 warstwa otuliny). Dane było mi taką bronią pomachać i dać się (celowo) uderzyć. Bolało. Ponoć broń była zaakceptowana przez MG, a uwierzyłem w to, bo ta broń była już rok wcześniej na forcie.
Co wy na to aby na przyszłą edycję zrobić tak:
Broń przechodzi atest, a następnie jest naklejana na nią niezrywalna naklejka (coś w stylu plomb jakie mamy na opaskach). Chodzi o to żeby nikt nie wniósł swojej nie zaatestowanej broni, bo taka możliwość była prawie cały czas.
Co do atestu, to niech będzie on jakoś jeszcze bardziej "brutalny" aby wyeliminować niedostatecznie miękką broń, bo nawet przypadkowe ciosy w głowę, mimo, ze nie naliczane, będą boleć.
Pink Powah!
superzgred

Re: Ograniczona długość broni.

Postprzez randy » 10 wrz 2010, o 16:26

zgodzę się i popieram... to jest skomplikowana sprawa - nakleiki spoko gorzej że gracze wiedzą a dalej robią po swojemu. Jedna broń przeszła no to i te 20 które mam w namiocie też jest pewno dobra. a nakleiki jak to nakleiki :) Za to mogę cie powołać do testowania przyszłorocznej broni :)
randy
Mistrz Gry

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum