Nieumarli

Nieumarli

Postprzez Maska » 28 kwi 2010, o 21:34

Jak wiadomo liczba ożywieńców okazała się bardzo duża w czasie bitwy o Reinsfeld. Trupy zmiażdżyły obrońców. Manifestacja zbiegających arcymagów doprowadziła do tego, że miasto zostało zdruzgotane przez żywioły, pojawiła się burza z piorunami, pożar strawił znaczną część zabudowań, ziemia zatrzęsła się i pokryła pęknięciami i rozpadlinami. Kilka dni później Reinsfeld i jego najbliższe okolice zostały zasnute czarnymi chmurami, gryzącym dymem i śmierdzącymi oparami. Ciemność pożera miasto nawet za dnia kryjąc to, co się w nim dzieje i tylko wzmagając lęk wśród tych, którzy zwracają tam oczy. Podróżni zaczęli omijać Reinsfeld szerokim łukiem, roznosząc plotki o grupach nieumarłych pojawiających się coraz liczniej w jego okolicy. Pogłoski niedługo stały się faktem, potężna armia nieumarłych zdobyła odległe o kilkadziesiąt mil miasto Schieldercheim dając wszem i wobec znać o swym istnieniu...

Niepokojące wieści na temat wyrosłego niespodziewanie w sercu Starego Świata zła nie miały się na tym skończyć. Z czasem zaczęły krążyć plotki, iż umarli mają swoich popleczników również pośród żywych. Mówiło się o mrocznym kulcie czcicieli śmierci, którzy wespół z przeklętymi nieumarłymi poczęli panoszć się po okolicznych terenach. Jedni mówili o zakutych w stal wojownikach walczących zaciekle u boku żywych trupów, inni zaś o skrytych w pobliskich zgromadzeniach ludzkich wyznawcach nieznanego kultu. Bez względu na to czyja racja bliżej prawdy stała, horda mogła okazać się groźniejsza niż początkowo przypuszczano...

ogólne pytania w sprawie niumarłych walcie bezpośrednio na tym forum

pytania wstydliwe, owiane tajemnicą, lub prywatne możecie kierować do dowódcy Nieumarłej Hordy przez PW lub GG (8622579). tylko mi sie przez GG przedstawiać na wstępie :D

kwestie historii postaci i inych podobnych tematów kierujcie do Misiów (mg@larpfort.pl)

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do grania Nieumarłymi Wojownikami
mamy także miejsce dla wyznawców wyżej wymienionego tajemniczego kultu :twisted:

i pamiętajcie:
WE WILL, WE WILL
RAISE YOU!!!
;)
Sagie baby, konserwy i death metal bez przerwy
Maska

Re: Nieumarli

Postprzez Jorg » 29 kwi 2010, o 15:55

Nowo otwarta świątynia śmierci zatrudni bezpruderyjne kapłanki...
Człowiek człowiekowi wilkiem!
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez Olimphia » 29 kwi 2010, o 19:04

bezpruderyjne powiadasz ? :> :P:D:D:D:D:D
There is no easy way from the earth to the stars...
Olimphia

Postprzez kitsune » 30 kwi 2010, o 07:14

Tak, najlepiej byle pracownice lokalu TITTY TWISTER. :)
kitsune

Postprzez Jorg » 30 kwi 2010, o 09:49

A co? Zainteresowana?
Potrzebny dokument zaświadczający o pełnoletności, 1000 zł czesnego na ewentualny pogrzeb.
Mile widziane zaświadczenia o umiejętnościach tańca i masażu, ew. ważenia piwa.
Oferujemy moc wrażeń! Szczególnie interesujące są w naszej ofercie korepetycje z: przysposobienia do życia rodzinnego.
Zapraszam serdecznie :)
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez Maska » 30 kwi 2010, o 11:24

ja nie wiem jak u was z czytaniem ze zrozumienie, ale w tytule jest napisane "Nieumarli", a nie lekkich obyczajów kult slaanesha ;)
Maska

Postprzez kosma » 30 kwi 2010, o 12:04

Taaa... Teraz pytanie "czy w członku jest kość?" nabiera nowego znaczenia :D U trupów można to bez problemu sprawdzić :P

Swoją drogą nikt tak nie przysposabia do życia w rodzinie jak nekromanci. Stwórzcie se jakiś plakat promocyjny ze sloganami:

Frakcja Nieumarłych
Oferujemy:

- "swego rodzaju życie wieczne" a na pewno życie po życiu
- pożeranie mózgów śmiertelników
- grę w "kościanego pokera"
- nowe kończyny jeśli stare ci się nie podobają
- niezapomniane wrażenia
- i przede wszystkim: Rodzinną atmosferę

:mrgreen:
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Gaston » 30 kwi 2010, o 18:16

a jak będą wyglądały wskrzeszenia u nieumarłych?
Gaston

Postprzez Maska » 30 kwi 2010, o 18:35

przede wszystkim dobra wiadomość jest taka, że Tak, będą wyglądały :D
wskrzeszenie zombie czy wojownika będzie jak pamiętacie do wykonania bez problemu
jeżeli chodzi o "wyższych" niumarłych też będzie to możliwe, ale większym kosztem
dokładniejsze info będziemy wam mogli podać jak będzie kompletna już nowa mechana, ale z pewnych faktów jest to że wszkrzeszenie poległego niumarłego nie zrywa jego więzi ze stwórcą, to dalej ten sam umarlak z tej samej rodziny (skoro jużtu Kosma o rodzinnej atmosferze wspomina) tylko po reanimacji ;)
Maska

Postprzez Olimphia » 4 maja 2010, o 15:38

wiesz Jorg umiejętności to pikuś, obawiam się tego czesnego ... i mam pomysł. wystarczy mi jak mnie wyrzucicie w lesie , po co mi pogrzeb jakiś skoro będę nieśmiertelna , szkoda pieniędzy , wolę to wykorzystać na coś innego :D na inne przyjemności :P A zainteresowana nieśmiertelnością jestem od zawsze :D
There is no easy way from the earth to the stars...
Olimphia

Postprzez Jorg » 4 maja 2010, o 17:01

Czesne na pogrzeb to ściema, jak sama trafnie napisałaś to i tak już nie będzie miało dla Ciebie znaczenia. Kasa idzie na alko, ale tego oficjalnie przecież nie mogłem podać, także cicho... Z tymi umiejętnościami to się nie przechwalaj bo nieumarli nic nie czują, więc wymagają więcej (dłużej.. tzn. więcej też mogą wytrzymać :D).
Ale dobra, koniec z offtopem bo nas arcylicz nie wskrzesi i z przyjemności będą nici. Jak pisałem wcześniej wszystkie młode, zdrowe i jędrne kapłanki z chęcią przyjmiemy. Także PW otwarte ^^.
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez kord » 2 lip 2010, o 23:15

Mam nadzieje, że nie jest jeszcze za późno ale zgłaszam się jako nieumarły wojownik. Zawsze się przyda trochę mięsa armatniego. Prawdopodobnie przywiozę ze sobą kolegę lub dwóch, więc i tak wielka już potęga tych, których śmierć się nie ima wzrośnie :D
kord

Postprzez chorzo » 3 lip 2010, o 00:26

http://www.youtube.com/watch?v=N9BDoB84j-k

tyle ode mnie w kwestii nieumarlych ;)
chorzo
Mistrz Gry

Postprzez Sanath » 3 lip 2010, o 08:01

oo, w obiecia śmierć kazdego przyjmuje z wielka radoscia :). Dozobaczenia!

Buahaha Chorzo, ten cytat jest taki... wymowny ^^.
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez chorzo » 3 lip 2010, o 17:51

i jak najbardziej prawdziwy i na miejscu ;)

A to bedziemy spiewac jak spotkamy jakich nieumarlakow na swej drodze :P

http://www.youtube.com/watch?v=pVdV8-n2 ... re=related
chorzo
Mistrz Gry

Następna strona

Powrót do Archiwum