Nocka fantasy u Tischnera!

Nocka fantasy u Tischnera!

Postprzez Jorg » 21 wrz 2009, o 16:53

Witam Was drodzy Bracia i Siostry zjednoczeni przez świat fantasy!
Mam zaszczyt ogłosić Wam, że do szkoły do której uczęszczam tj. 2 LO im. ks prof. Tischnera przyjeżdża Mickiewicz polskiej fantastyki czyli pan Sapkowski.
Zanim krzykniecie głośne - o kur**! i zaczniecie płakać ze szczęście (ale to już tylko dla fanów Sapkowskiego) przeczytajcie cóż Wam proponuje.
Jako, że pan Sapkowski jest ściśle związany ze światem polskiej fantastyki, nasza szanowna pani Dyrektor postanowiła zorganizować dwa dni całkowitego odlotu w te klimaty. Co związku z tym?
Ja z moim kumplem Negotim (moim Bratem z Klanu Szafirowej Nocy) zostaliśmy poproszeni o przygotowanie jednego takiego dnia.
Myślimy sobie - co za problem? Znamy mnóstwo porąbanych ludzi (czyt. RPG'owców), którzy z miłą chęcią wpadliby pobawić się w ekipie znajomych. Warto wspomnieć co już zostało postanowione i co najprawdopodobniej się odbędzie:
- pokaz rycerski, którego autorem będzie bractwo do którego uczęszcza nasz Wielebny i Ukochany Pan Kosma (i pewnie paru innych ludzi stąd o których nie mam pojęcia ;)),
- przywieziona będzie do naszej szkoły jakaś ogólnopolska wystawa fantastyki (nie mam pojęcia o co chodzi, ale podobno jest zajebiste),
- ba! cała szkoła zostanie przerobiona na całkiem inny świat, każdy korytarz zostanie przystrojony w jakiś fantastyczny sposób! Pomyślcie tylko! Czy nie chcielibyście pobawić się w takim miejscu?
- konkursy na temat wszelakiego rodzaju światów i systemów fantasy (czyt. od Neuroshimy po Warhammera, aż pod Tolkiena i samego Sapkowskiego),
- sesje w każdym systemie jakikolwiek sobie nie wymarzycie (chociaż ten podpunkt tak naprawdę zależy od chętnych graczy i mistrzów, bo my dostajemy salę na swój użytek i gramy w niej w cokolwiek byśmy nie chcieli),
- mamy nadzieje na jakieś LARP'y, dramy,
- pokaz filmów fantasy,
- kącik maniaków gier w które będzie można pograć w sali informatycznej,
I tutaj moja propozycja moi mili. Wszystko to i jeszcze więcej może się odbyć tylko i wyłącznie dzięki Wam!
Kwestia jest tylko taka czy będziecie chcieli z nami współtworzyć to przedsięwzięcie. Czy ktoś z Was chciałby poprowadzić sesje? A może ma w zanadrzu jakiegoś małego larpa? Albo dramę? A może po prostu chce sobie zagrać z grupką znajomych w jakiś nowy system?
Wszystko to będzie możliwe jeśli tylko wyjdziecie wcześniej z inicjatywą.
Razem stwórzmy ten projekt! Bo zaprawdę powiadam Wam. Jeśli to wypali, może takie akcje (których przecież brak na naszym terenie!!) będą się powtarzały!
A teraz szczegóły. Moi drodzy, jakiekolwiek pytania, propozycję proszę o przesyłanie tutaj, na PW, ew. na moje gg: 1578752 (zwykle niewidoczny).
Sama data została ustalona właśnie dziś i będzie to 6 listopada tego roku tj. piątek.
Co do samego Sapkowskiego tak naprawdę nie wiadomo co z nim. Może przyjedzie może nie.
Ale pewne jest, że będzie masa innych ludzi głęboko osadzonych w świecie fantastyki.
Dlatego zapraszam Was serdecznie. Piszcie co o tym sądzicie, co by można było jeszcze zrobić, za co się już zabierać? Czekam na Waszą pomoc Fortowcy!
Pozdrawiam,
Jorg.
Człowiek człowiekowi wilkiem!
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Re: Nocka fantasy u Tischnera!

Postprzez randy » 28 wrz 2009, o 16:52

Wbijajcie wszyscy bo tak orginalnego eventu w Wodzisławiu jeszcze nie było!!!

P.S.haaa! miałem racje że 6ego :P
randy
Mistrz Gry

Postprzez Angus » 29 wrz 2009, o 19:22

Ja mnie możecie liczyc :] Każda okazja, żeby pograć a potem sie skuć jest zajebista :]
Heavy metal i sagie baby!
Angus

Postprzez Sanath » 30 wrz 2009, o 12:52

kucia to raczej nie bedzie ;). To impreza organizowana w szkole i pod patronatem jej samej. Jesli kto preferuje picie to poza terenem liceum, dodatkowo niech wie, ze moze miec potem problemy z ponownym wejsciem w stanie wskazujacym ;).
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez Angus » 2 paź 2009, o 04:50

Luźno :] Bardziej miałem na myśli skucie sie już po imprezie :P A wogóle to na tą impreze to wjazd wolny? czy jak to działa?
Angus

Postprzez Jorg » 2 paź 2009, o 11:59

Wjazd wolny.
Dopowiem tylko, że zapowiada się coraz to więcej atrakcji. Być może nawet będziemy mieli zaszczyt ugościć znany chyba każdemu zespół NonConformo!
Co do skucia się, Kiciak ma rację. Na terenie szkoły jest całkowity zakaz spożywania jakiś dopalaczy. Ale wiesz... Tak jak mówisz Angus, impreza wiecznie trwać nie będzie ;).
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez Gidlus » 3 paź 2009, o 08:07

kurde troche daleko i zaczynam prace o 22 bo mam na nacke ;/ z checia bym przyjechal. pozdrawiam
Gidlus

Postprzez Angus » 3 paź 2009, o 11:19

A nie możesz sie zamienić z kimś na ten tydzień w którym jest impreza? Wydaje mi sie, że może tam być git :]
Angus

Postprzez Sanath » 4 paź 2009, o 15:39

GIT bedzie, bo to wspolorganizuje :P
Sanath
Administrator

Postprzez Angus » 8 paź 2009, o 13:09

shit happens, nie bedzie mnie :/ Zjazd mi wypada na ten weekend :/
Angus

Postprzez Maska » 8 paź 2009, o 19:26

w takim razie spożycie alkoholu po evencie spadnie o połowe :lol:
Sagie baby, konserwy i death metal bez przerwy
Maska

Postprzez Maska » 8 paź 2009, o 19:28

bym zapomniał...
do kogo mam sie zgłosić po przydział co mam przygotować dla naszej złotej młodzieży?
Maska

Postprzez Jorg » 9 paź 2009, o 14:17

Myślę, że przede wszystkim dobrze by było, gdybyś po prostu zaproponował co byś chciał robić.
Powiem Ci tak. Mistrzów Gry do różnorakich systemów jest dużo. Także bardziej szukać będziemy osób, które chciałyby - połączyć naukę z fantastyką.
Bo najbardziej potrzebne są właśnie takie akcje, które będą zarówno edukowały, rozwijały wyobraźnie jak i przede wszystkim były związane z fantastyką.
Jeśli będziesz miał czas z rana to jak najbardziej zapraszam do przeprowadzenia jakiś prelekcji. Chociaż nie, inaczej. Masz rano czas? Masz pomysł? Daje Ci 45 minut lekcji do zajęcia żebyś powiedział/poprowadził/zrobił coś ciekawego :).
I ta wiadomość jest w sumie dla wszystkich chętnych do pomocy.
A jeśli jako tako nie masz pomysłu co by przedstawić (a oferujesz się raczej jako osoba do zrobienia - czegoś co będzie trzeba zrobić) to myślę, że dopiero kiedy GiT wypuści w obieg plan działania, coś Ci się da do roboty, że tak powiem ^^.
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez Maska » 9 paź 2009, o 16:28

prelekcja czy coś w tym styu może być więcbede myslał w tym kierunku :D
Maska

Postprzez Sanath » 3 lis 2009, o 10:20

Plan imprezy:

godzina -organizator

8:50 przygotowanie - wszyscy
9:45 - 13.00 Prelekcje - Rendy, Tomek, Adam, Kosma
13:25 Fort Budajard - Iga + reszta przy realizacji
15:00 - do oporu. Games room - Kiciak i Rendy + reszta przy realizacji
17:00 -18:00 pokaz Konfraterni Rycerskiej Sua Sponte - Kosma
19:00 Koncert Non Conformo
20:00 Pokaz ognia - Tomek i Kwiat
21:00 - 22:00 Resident Kiciak Kiciak + Adam
22:00 - do oporu. Inne larpy, sesje, gry itp. GIT + chętni

UWAGA!! GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE! tzn. lekko się przesunąć w jedną lub drugą stronę. i nie mówię tu o naturalnych obsuwach, lecz sugestiach dyrekcji.
Sanath
Administrator

Następna strona

Powrót do Archiwum