Wiek uczestników v.2

Wiek uczestników v.2

Postprzez hansborrman » 3 lip 2009, o 10:40

Witam wszystkich forumowiczów/larpowiczów,

istnieje już na forum temat poruszający zagadnienia wiekowe, ale autor pytał raczej o samo dostanie się na konwent. Ja z kolei chciałbym spytać, jak wygląda podejście starszych uczestników do tych młodszych? Kilka miesięcy temu skończyłem (ja, oraz kolega który również jest zainteresowany) 17 lat. Czy będę z tego powodu jakoś dyskryminowany, ewentualnie traktowany jak piąte koło u wozu? Nie chcę w żadnym wypadku podważać waszej otwartości itd. no ale mam jednak pewne obawy. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

ps. w życiu cechuje mnie o wiele większy entuzjazm, niż ten obecny podczas pisania tego postu xd (to tak żeby nie było, że jestem zbyt formalny i oficjalny.)
hansborrman

Re: Wiek uczestników v.2

Postprzez Misterius » 3 lip 2009, o 10:45

Osoby poniżej 18go roku życia przechodzą na początku 'chrzest bojowy' - wypijanie beczki piwa stojąc na głowie, bieganie kilkudziesięciu okrążeń dookoła ośrodka z kolegą na plecach itd. Oprócz tego dostają połowę mniej PD na tworzenie postaci a w grze są właściwie ignorowani.

Oczywiście żartuję xD Jeśli szukasz dyskryminacji i złego traktowania to źle trafiłeś. Takie rzeczy nie mają na konwencie miejsca. Wszyscy są równi. RPG-owcy wszystkich krajów łączą się. Słowo :)
Misterius

Postprzez hansborrman » 3 lip 2009, o 10:58

Cieszy mnie to w takim razie niezmiernie. Chyba nawet dobrze, że założyłem taki temat, bo pewnie siedziało tam gdzieś w kącie sporo osób w podobnym wieku które też chciałyby pojechać, a miały wątpliwości z ww. powodów. Dzięki za odpowiedź i do zobaczenia!
hansborrman

Postprzez Sanath » 3 lip 2009, o 11:06

Podobny temat byl juz poruszany :). Musze przypomniec, ze potrzebujecie zgde opiekuna, pozatym nie bedzie zadnych sankcji, no chyba ze ta beczka piwa xD...

No i ogolnie to witamy na forum ;)

regulamin Fortu napisał(a):Ja niżej podpisany, legitymujący się dowodem tożsamości nr ..............................., wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego syna/córki w konwencie "Fort", który odbędzie się między 09.07.2009r. - 13.07.2009r. na terenie "Pikniku Country" w Czyżowicach. W pełni przeczytałem regulamin imprezy i biorę całkowitą odpowiedzialność za jego/jej postępowanie w trakcie Konwentu oraz w czasie dojazdu i powrotu do domu.
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez hansborrman » 3 lip 2009, o 11:28

Podobny, ale nie identyczny :) Co do samego dopuszczenia do larpa byłem pewien, nie wiedziałem jednak jak podchodzą do podlotków starsi uczestnicy.
hansborrman

Postprzez kitsune » 3 lip 2009, o 12:13

Jezeli o mnie chodzi to nie dyskryminuje mlodych wiekeim graczy.
Nawet poza gra jezeli ktos chce oczywiscie podpowiadam co by tu ulepszyc w odgrywaniu postaci.
A w tym roku bede gral Mistrza Magii Natury Gildii Magow wiec zapraszam mlodych adeptow do wstepowania w jej szeregi, obiecuje niezla zabawe i questy poboczne ktore sam wymysle, nie bedzie za nie chyba PD (chyba ze orgowie sie zgodza) ale za to swietna zabawa i klimat :)
kitsune

Postprzez kosma » 3 lip 2009, o 12:22

Dyskryminacji nie ma żadnej. Com do beczek piwa to oczywiście żart, to jest jedyna rzecz która was ogranicza, alkohol w waszym przypadku jest niedozwolony i przestrzegamy tego punktu Regulaminu z pełną sumiennością.
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Konrad » 3 lip 2009, o 13:16

dodam od siebie że jest jeszcze 1 ograniczenie a mianowicie nie zostaniecie dopuszczeni do snotballa. Nie jest to związane z dyskryminacją a raczej z troską o wasze zdrowie. Może się to wydawać dziwne, głupie itp. ale dla bezpieczeństwa waszego i naszego takie ograniczenie zostało wprowadzone, gdyż ta gra może zaowocować różnorakimi kontuzjami, a na miejscu nie będzie nikogo kto mógł by wziąć za was odpowiedzialność. No to tyle ode mnie :P
Drongnel- Gulasz ze smoka z grzybami jaskiniowymi marynowanymi w mocnym ale
(przełożono z Khazalid'u)
Konrad

Postprzez Jorg » 3 lip 2009, o 17:29

A ja sam dodam, że rok temu byłem na Forcie jeszcze jako niepełnoletni i mimo tych ograniczeń bawiłem się świetnie.
Przez krótką chwilę miałem nawet wrażenie, że mam przyjaciół i że ktoś mnie lubi... Oczywiście tylko na krótką chwilę -.-'
Człowiek człowiekowi wilkiem!
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez Sanath » 3 lip 2009, o 18:15

Jorg napisał(a):Przez krótką chwilę miałem nawet wrażenie, że mam przyjaciół i że ktoś mnie lubi... Oczywiście tylko na krótką chwilę -.-'

Ja dalej Cie lubie <przytul> xD
violets are gray, roses are gray, i'm dead and the color blind.
Sanath
Administrator

Postprzez Kwi4tek » 3 lip 2009, o 19:37

Generalnie nie wiek jest wyznacznikiem 'jakości gracza' a jego doświadczenie i naturalne predyspozycje.
Co do alkoholu ,nie muszę chyba komentować.My nie możemy ci sprzedać ani podać alkoholu ani tytoniu.
Come to the dark side...
Kwi4tek

Powrót do Archiwum