Kronika Fortu

Kronika Fortu

Postprzez Misterius » 11 kwi 2009, o 15:35

Witam!

Przypominam sobie, że w zeszłym roku ktoś (niestety nie pamiętam dokładnie.. chyba Ragnald. Albo i nie ^^) spisał historię poprzedniego Larpa (czyli 2007) i była to naprawdę potężna dawka informacji, a dla niektórych odświeżenie pamięci i szansa na przywołanie wspomnień. Organizatorzy nawet zamieścili ją w Informatorze dla uczestników konwentu, na pewno wiecie o czym mówię ;) Niestety nie mogę już tej historii nigdzie znaleźć, ale nie do tego zmierzam.

Czy znalazłby się może śmiałek, który dysponuję dobrą pamięcią, czasem i chęciami, żeby spisać podobną historię zeszłorocznego Fortu? A może to już też w planach? Tyle się działo.. Akcja była podzielona pomiędzy różne frakcje (miasto, wioska we mgle, chaos), a pewnie nie tylko ja chciałbym przeczytać to wszystko w jednej 'kronice' ;)

Pozdrawiam!
Misterius

Re: Kronika Fortu

Postprzez Mieszko » 11 kwi 2009, o 17:49

Ja nie będąc na forcie 2008 chętnie bym sobie coś takiego przeczytał. Zakładam że fort 2009 jest kontynuacją poprzedniej "edycji"?
Mieszko

Postprzez kosma » 12 kwi 2009, o 08:53

Ja ci dam Ragnald :evil: Ja to pisałem. W tym roku też stworzyłem coś takiego, ale na razie tylko na brudno i czeka na przepisanie. Po za tym niestety nie jest tak dobre jak zeszłoroczne, bo wiele rzeczy mi umknęło jako że będąc MG chodziłem głównie po lesie z chaosem i mam wrażenie że tegoroczna historia może być nieco wybrakowana :/
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Misterius » 12 kwi 2009, o 12:04

Sorry Kosma, zwracam więc honor, zaznaczyłem przecież że nie pamiętam :P
No to może niech każdy MG albo nawet i ochotnicy spośród graczy spiszą swoje wspomnienia i złozy się to do kupy?
Misterius

Powrót do Archiwum