Okna z PCV

Pełny offtopic.

Okna z PCV

Postprzez Rybar » 27 mar 2019, o 09:36

Szukacie fajnych okien z PCV lub z drewna? Na www.piotrowski-okna.pl jest spora oferta w dobrych i konkurencyjnych cenach? Kilka tygodni temu zamówiłem okna i parapety. Wszystko zostało szybko dostarczone i właściwie zamontowane. Okna prezentują się znakomicie.
Rybar

Re: Okna z PCV

Postprzez AnnMa » 30 kwi 2019, o 09:13

A jeśli potrzebny wam montaż i serwis okien wrocław to gorąco polecam firmę https://www.oknarolety-wroclaw.pl/. Jestem zadowolona, pełen profesjonalizm i wszystko gotowe na czas.
AnnMa

Postprzez Reyva58 » 30 kwi 2019, o 13:40

Również planuję zakupić je do swojego domu.

__

fabricart - tkalnia bawełny
Reyva58

Postprzez uan » 14 maja 2019, o 14:42

Nie znam tych firm i chyba bym się nie zdecydował na tak poważną inwestycję od mało znanej firmy. Jak już wspomniałem okna to inwestycja na lata więc dobrze jeśli wybierzemy firmę o stabilnej pozycji na rynku z doświadczeniem. Wybraliśmy okna z Oknoplastu, ponieważ są na rynku już ponad 25 lat z tego co wiem i mają dobrą renomę. Nie lubię wydatków więc jeśli mam już w coś zainwestować to musi to być sprawdzony wybór. Znajomi zachwalali okna od Oknoplastu. Sami trochę sprawdziliśmy konkurencję ale oferta tej firmy była dla nas najkorzystniejsza. Dużym plusem jest to, że na elementy stolarki dostaliśmy aż 7 lat gwarancji gdzie u konkurencji 3-5lat to był standard i nie było mowy o zwiększeniu okresu gwarancji. Tutaj sprzedawca sam nas o tym poinformował jak i doradził najlepsze dla nas okna i pakiet szybowy.
uan

Powrót do Piszta co chceta