Hotele spa

Pełny offtopic.

Hotele spa

Postprzez sciac » 27 sty 2019, o 20:23

Witam, mam mały problem. Doczekaliśmy się z żoną urlopu i chcemy go dobrze wykorzystać. Jesteśmy wykończeni pracą w biurze i chcielibyśmy w końcu porządnie wypocząć. Marzy nam się wypad w góry ale nie wiemy na jaki hotel się zdecydować. Czy znacie jakiś dobry hotel spa w zakopanem? Jeszcze nigdy tam nie byliśmy a podobno warto. Jesteście w stanie coś polecić? Jeśli tak to dajcie znać.
Ostatnio edytowano 31 sty 2019, o 20:49 przez sciac, łącznie edytowano 1 raz
sciac

Re: Hotele spa

Postprzez wikian » 27 sty 2019, o 23:15

Sprawdź tutaj https://adconnect.pl/hotele. Na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje.
wikian

Postprzez karol44389899 » 28 sty 2019, o 09:35

Takich hoteli spa teraz jest naprawdę bardzo dużo.Sam raz na jakiś czas wybieram się do takiego hotelu prywatnie.
karol44389899

Postprzez Rybar » 1 lut 2019, o 08:28

W Zakopanym według mnie jest za duży tłok. Cały urok okolicy się gubi. Ja odwiedzam co roku hotel koło Zakopanego. Dużo wygodniejszy dojazd i spokój na stokach :)
Rybar

Postprzez RobertInO » 1 lut 2019, o 09:55

Z chęcią bym pojechał do takiego hotelu, ale chyba mnie na to nie stać.
RobertInO

Postprzez vanesska » 1 lut 2019, o 15:05

Orientujecie się jakie są koszta pobytu w tego typu hotelach? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację w tym temacie.
vanesska

Postprzez yradek » 1 lut 2019, o 20:53

Ja bym się nie pchał do Zakopanego bo tam zawsze pełno ludzi
yradek

Postprzez prawnuczek » 2 lut 2019, o 12:48

Jeśli chodzi o spa to ja wybieram spa radom, bo jest blisko Warszawy, a jednak daje nam możliwość, by choć na chwilę wyrwać się z Warszawy. A taki powrót do Warszawy po relaksie jest o wiele przyjemniejszy, nawet korki nie są straszne.
prawnuczek

Postprzez Soria37 » 4 lut 2019, o 20:53

Planujemy się tam wybrać na mój wieczór panieński.

__

łosoś ze szpinakiem w cieście francuskim
Soria37

Postprzez domcia12 » 18 lut 2019, o 10:31

Takie fajne hotele ze SPA są przecież nie tylko w Zakopanem. Jest naprawdę wiele różnych możliwości, które można wziąć pod uwagę. Na przykład Pałac Domaniowski: https://palacdomaniowski.pl/. Uważam, że jest to fantastyczne miejsce na romantyczny wypoczynek. Lokalizacja i obiekt są na piątkę z plusem.
domcia12

Powrót do Piszta co chceta