Zdrowie

Pełny offtopic.

Zdrowie

Postprzez Rybar » 14 sty 2019, o 12:29

W mojej kuchni kurkuma raczej nigdy nie gościła, bo nie wiedziałam za bardzo, do czego ją dodawać i w jakich ilościach. Większość potraw przyprawiam solą i pieprzem, bo trochę się obawiam różnych przyprawowych wynalazków, którymi można zabić smak potrawy. Ostatnio jednak interesuję się zdrowym odżywianiem i wyczytałam, że kurkuma ma całe mnóstwo właściwości zdrowotnych. Do czego najlepiej jest ją dodawać?
Rybar

Re: Zdrowie

Postprzez kucharzArek » 14 sty 2019, o 17:39

Ja w sumie też nie wiem jak smakuje, ale poszukam w przepisach do czego pasuje
kucharzArek

Postprzez Jacenty54 » 15 sty 2019, o 12:40

Zdrowie jest naprawdę bardzo ważne. Trzeba zdrowo się odżywiać.
____
http://bankoweopinie.pl/2018/11/20/czym ... wistyczne/
Jacenty54

Postprzez MichalMi » 15 sty 2019, o 13:54

Ja niestety jakiś czas temu bardzo zaniedbałem swoje zdrowie.
MichalMi

Postprzez dariusz1990 » 18 sty 2019, o 10:44

Jednak nawet naturalne składniki mogą nam zepsuć zdrowie. Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową!
dariusz1990

Postprzez DannyB » 18 sty 2019, o 14:47

Akurat kurkumy często używam, zazwyczaj w połączeniu z curry, dobrze się komponuje. Wiem, że dobrze działa na serce :)
DannyB

Postprzez Laieta40 » 24 sty 2019, o 23:38

Słyszałam, że warto jeść łyżeczkę kurkumy z rana.

__

tania apteka internetowa
Laieta40

Postprzez radula » 28 sty 2019, o 16:35

Z przyprawami na prawdę należy obchodzić się ostrożnie, ja już tyle razy "przedobrzyłem" moje dania :mrgreen:
radula

Postprzez domcia12 » 31 sty 2019, o 18:22

To co jemy ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie ale bardzo ważne jest też przyjmowanie witamin. Ostatnio sporo się mówi o takiej opcji jak witamina c dożylnie. Takie wlewy witaminowe można zrobić sobie na przykład w Integrative Medical Center we Wrocławiu: https://imc.wroc.pl/. Warto poczytać o ich pozytywnym wpływie na cały organizm.
domcia12

Postprzez sebix » 1 lut 2019, o 00:30

Ja też mam wrażenie, że dużo zdrowia może nam zapewnić czosnek, bo jest jak naturalny antybiotyk według niektórych
sebix

Postprzez RobertInO » 1 lut 2019, o 09:54

Ja staram się dbać o swoje zdrowie poprzez ćwiczenia i specjalną dietę :)
RobertInO

Powrót do Piszta co chceta