remont w domu

Pełny offtopic.

remont w domu

Postprzez HonestKolos » 13 sty 2019, o 16:07

Witajcie ostatnio widziałem płyty z betonu architektonicznego i zastanawiam się na położeniem ich w salonie co myślicie?
HonestKolos

Re: remont w domu

Postprzez domcia12 » 22 lut 2019, o 11:20

Uważam, że kwestia wykończenia wnętrz i stylu to kwestia indywidualna. U mnie właśnie skończył się remont i zastanawiam się nad tym, jak ja to wszystko posprzątam. Zastanawiam się nad zamówieniem środków czystości ze strony https://www.emop.pl/. Co o tym sądzicie?
domcia12

Postprzez sosabowski54 » 22 lut 2019, o 14:32

Projekt aranżacji mieszkania robiła mi projektantka. To dzięki niej mam w mieszkaniu wszystko co chciałem mieć, i wszystko na swoim miejscu. Ja w życiu nie zrobiłbym sobie mieszkanka tak, jak ona to narysowała i dopilnowała fachowców od A do Z.
sosabowski54

Postprzez Eraia56 » 25 lut 2019, o 13:16

Będą się pięknie prezentować w tym miejscu.

__

zwrot podatku z Niemiec
Eraia56

Postprzez Odon53 » 25 lut 2019, o 15:40

Ale projekt nie jest najważniejszy. Jeśli remntujecie mieszkanie to musicie zadbać o wszystkie matraiły budowlane. Mogę polecić Wam sklep budowlany KIM, w którym jest ogromny wybór takich materiałów.
Odon53

Postprzez domcia12 » 1 mar 2019, o 14:45

Gdybyście szukali drewnianych podłóg to polecam zajrzeć na stronę https://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane. Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji, które warto wziąć pod uwagę przy remontowaniu mieszkania. Oni mają bardzo duży wybór więc na pewno coś wybierzecie.
domcia12

Postprzez igorad » 3 mar 2019, o 11:29

Nie słyszałem wcześniej o takim rozwiązaniu, ale wydaje się bardzo ciekawe
igorad

Postprzez hiena » 5 mar 2019, o 19:26

Witam Was bardzo serdecznie
hiena

Postprzez matthewes » 6 mar 2019, o 11:54

Myślę, że to bardzo nowatorski i ciekawy pomysł, coś innego niż zwykłe płytki, bądź jakaś wykładzina
matthewes

Postprzez alok565 » 8 mar 2019, o 14:21

Potrzebowałem piniędzy, aby skończyc remont mieszkania. Skorrzystałem z oferty AASA i jestem bardzo zadowolony, poniewaz mogłem to zrobic. Wszystko załatwiłem bardzo szybko przez internet, nawet nie wychodząc z domu. Wybrałem kwote, a nastepnie sam ustaliłem ilosc rat, która mnie interesowała.
alok565

Postprzez RomanBal » 9 mar 2019, o 13:18

Mnie na razie nie stać na remont w domu.
RomanBal

Postprzez uan » 28 mar 2019, o 09:45

My już kończymy remont. Kurcze małe mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką, a remont trwał 8 miesięcy... Ekipa remontowa szkoda gadać. Dobrze, że już kończymy. Zostały nam jedynie do zamontowania rolety. Po przeczytaniu wpisu na https://www.agatarolety.pl/blog/rolety-dzien-noc-w-kasecie-z-prowadnicami-na-wymiar/ zdecydowaliśmy się na rolety dzień noc dość popularne teraz rozwiązanie ale estetycznie bardzo w naszym guście. Mamy też 2 letnią córkę więc chcieliśmy zabezpieczyć rolety przed ewentualnym wyrwaniem przez nią i zdecydowaliśmy się na montaż rolet z prowadnicami. Teraz jeszcze kwestia zlecenia uszycia zasłon i wszystko już będzie gotowe :)
uan

Postprzez Renissa » 28 mar 2019, o 17:25

remonty są dość kosztowne
Renissa

Postprzez staszek90 » 28 mar 2019, o 21:23

Ja nienawidzę remontów
staszek90

Postprzez Urban Legend » 12 kwi 2019, o 10:17

uan napisał(a):Po przeczytaniu wpisu zdecydowaliśmy się na rolety dzień noc dość popularne teraz rozwiązanie ale estetycznie bardzo w naszym guście.

Rolety dzień noc Wrocław są rzeczywiście jednymi z najpopularniejszych i w zasadzie sam zdecydowałem się na nie jakiś czas temu. Do tej pory miałem jakieś firanki i zasłony, ale rolety są zdecydowanie wygodniejsze i ładniejsze.
Urban Legend

Następna strona

Powrót do Piszta co chceta