Hobby?

Pełny offtopic.

Hobby?

Postprzez Lukas » 8 lis 2018, o 14:11

Jakie macie hobby? Mnie ostatnio zainteresowały dart zasady bo planuję kupić tarczę oraz rzutki i nauczyć moje dzieci grać w darta. Uważam, że jest to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny. Jestem pewna, że dzieciakom też się spodoba.
Lukas

Re: Hobby?

Postprzez FiLoZoF » 8 lis 2018, o 20:15

Ha, bardzo fajne hobby. Kiedyś grywałem w Darta na pieniądze w kasynie, jednak przegrałem na tym zbyt dużo
FiLoZoF

Postprzez Efogu46 » 20 lis 2018, o 10:01

Gra w darta to świetna zabawa z gronie znajomych.

__

pagaj
Efogu46

Postprzez WyssokaEwa1 » 20 lis 2018, o 13:49

Ja kocham szyć i zaraziłam tą pasją moją córę. Właśnie zamówiłam owerlok i już nie mogę się doczekać, kiedy przetestujemy :) pozdrawiam!
WyssokaEwa1

Postprzez gustawps » 26 lis 2018, o 00:19

Moją pasją jest jedzenie chałwy na czas, tylko wstydzę się pokazać to światu
gustawps

Postprzez hellina » 27 lis 2018, o 16:45

Ja od lat jeżdżę na rowerze i to moja główna pasja. Niestety teraz robi się coraz chłodniej, więc rower musiałam póki co schować w garażu...
hellina

Postprzez Tazie45 » 28 lis 2018, o 14:52

To bardzo świetna rozrywka.

__

przewóz mebli warszawa
Tazie45

Postprzez Amlia » 4 gru 2018, o 15:30

Zawsze interesowałam się poezją, bardziej czytaniem, mniej pisaniem (nie każdy ma do tego talent). Znalazłam ostatnio serwis poetycki, dość nowy, aczkolwiek cieszący się coraz większą popularnością i coraz to nowymi wpisami. Jeśli też interesujesz się poezją, wejdź, zostań na dłużej, poczytaj i podziel się swoją twórczością.
Amlia

Postprzez PiortStruś » 4 gru 2018, o 17:08

Ja mam w domu dart i czasem zagram sobie ze szwagrem
PiortStruś

Postprzez pietruski87 » 5 gru 2018, o 13:07

Ja uwielbiam wędkować. Jazda na rybki jest czymś bardzo fajnym. Weekend w spokoju, w ciszy, patrząc jedynie na wędkę. Raj na ziemi.
pietruski87

Postprzez alok565 » 20 gru 2018, o 20:13

Jakie macie hobby? Może ktoś ma takie jak ja? Ja mam dość rzadkie hobby. Interesuje nie kolekcjonowanie monet czy medali. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat kolekcjonowania to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ tutaj wszystkiego się dowiecie. Polecam serdecznie.
alok565

Postprzez kubapiecha » 20 gru 2018, o 22:59

ja gram na gitarze elektrycznej
kubapiecha

Postprzez KrystiaNOo » 21 gru 2018, o 21:18

Ja razem z kumplami nagrywamy sobie jakieś hiphopowe kawałki. Oczywiście to wszystko jest tworzone w domowych warunkach, także jakoś nie jest jakaś bardzo dobra, ale postanowiliśmy wydać naszą pierwszą płytę. Mamy zaprzyjaźnionego producenta, który nam w tym pomoże. Teraz zostało wybrać jakieś odpowiednie opakowanie na płytę cd. Trafiliśmy ostatnio na http://www.cdprintmasta.pl/digipack i chyba zdecydujemy się na digipacka :)
KrystiaNOo

Postprzez vanilla » 4 sty 2019, o 12:32

Chyba jako takiej pasji to nie mam. Ale bardzo lubię piec :) wychodzi to całkiem nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że mój mąż przytył przez ostatnie pół roku pięć kilo :P hahhaa. Nawet znalazłam sobie fajną stronę z rzeczami do kuchni i pieczenia. Kupiłam tam ostatnio papilotki na babeczki :) i teraz cały czas babeczki na tapecie!
vanilla

Postprzez TomaszNi » 4 sty 2019, o 14:29

Moim największym hobby jest jazda na nartach, ale niestety mogę to robić tylko i wyłącznie w sezonie zimowym.
TomaszNi

Następna strona

Powrót do Piszta co chceta