Obiady dietetyczne

Pełny offtopic.

Re: Obiady dietetyczne

Postprzez bonafides » 27 gru 2018, o 14:15

Ostatnio wprowadziłam do swojej diety więcej warzyw i wyeliminowałam przetworzone produkty. Piję dużo wody i herbatek ziołowych. Widzę efekty nie tylko na wadze ale też w swoim samopoczuciu. Nie spędzam całego dnia w kuchni a mimo to nie chodzę głodna i nie podjadam poza wyznaczonymi godzinami. Te wszystkie zmiany wprowadziłam po dwumiesięcznej diecie Chodakowskiej - polecam ją dla osób, które nie chcą spędzać całego dnia w kuchni a zależy im na zdrowych i pełnowartościowych posiłkach.
bonafides

Postprzez batat » 22 lut 2019, o 13:29

Stwierdziliśmy ostatnio z mężem, że jak przechodzimy na dietę, to obydwoje. Z początku było ciężko, bo mąż jest wielkim fanem mięcha pod każdą postacią. Ale najlepiej, żeby było w sosiku i z tłuszczykiem. jak pierwszy raz zaproponowałam obiad bez mięsa, to wyglądał jak zbity pies :D Dlatego szukałam inspiracji na przemycanie warzyw do diety. Znalazłam kilka fajnych pomysłów tu https://kcalmar.com/blog/2017/11/07/jak ... wskazowek/ i po problemie :)
batat

Postprzez Irieh75 » 5 kwi 2019, o 21:45

Czy jest to opłacalne jeśli jest się singlem?

__

skup aut zgorzelec
Irieh75

Postprzez DawidObu » 6 kwi 2019, o 10:28

Ja tam raczej nie patrzę na to czy obiad jest dietetyczny.
DawidObu

Postprzez IgorJanko » 6 kwi 2019, o 11:20

Od jakiegoś czasu korzsytam z kateringu dietetycznego :)
IgorJanko

Postprzez kopernik » 7 kwi 2019, o 19:53

Według mnie bardzo prosto można zmienić nasz sposób żywienia na zdrowszy
_______
ścianki wystawiennicze - scianki.info.pl
kopernik

Postprzez Oannes » 7 kwi 2019, o 22:17

Takie obiady można gotować samemu, wystarczy trochę się dokształcić. To nie jest rocket science.
Oannes

Postprzez AnnMa » 15 maja 2019, o 09:00

Jakiś czas temu zachorowałam na celiakię i musiałam całkowicie wyeliminować gluten. Nigdy nie lubiłam gotować, a teraz stało się to wyjątkowo trudne. Często z braku czasu i pomysłów decyduje się na firmy catering dietetyczny poznań, szukam takich, które mają w ofercie diety bezglutenowe. To jest moja ulubiona http://lekkozdieta.pl/, ale powoli zaczyna mi się nudzić. Znacie jakieś inne?
AnnMa

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta