Skuteczny komornik z Warszawy

Pełny offtopic.

Skuteczny komornik z Warszawy

Postprzez kenet » 4 wrz 2018, o 14:55

Mam prośbę do Warszawiaków (ale niekoniecznie tylko do Warszawiaków) o zarekomendowanie mi jakiegoś skutecznego komornika z Warszawy. Jest ich mnóstwo http://komornicy-opinie.pl/category/warszawa/ ale nie wiem którego wybrać, bo opisy nic mi nie mówią. Opiniami tam nie chce się sugerować, bo mogą być fikcyjne, nieobiektywne itp. Dłużnikiem moim jest windykator - cwaniak i potrzebuje jakiegoś naprawdę skutecznego komornika co to nie da się wyprowadzić w pole cwaniaczkowi. Piszcie poniżej albo na prywatną wiadomość.
kenet

Re: Skuteczny komornik z Warszawy

Postprzez marian22 » 9 wrz 2018, o 10:32

Chyba każdy komornik powinien być skuteczny według mnie.Bo jak komornik jest nie skuteczny to jest do zwolnienia.
marian22

Postprzez benek » 31 gru 2018, o 20:12

W sumie ta logika ma sens ;)
benek

Postprzez bender » 31 gru 2018, o 22:02

Po pierwsze najtrudniejsza sztuka jest znalezc kogos godnego zaufania. To juz nie chodzi o to ile to bedzie kosztowalo .. tylko o fakt jak szybko pieniadze zostana odzyskane. Jesli chodzi o firmy windykacyjnej to wiekszosc ludzi nie ma zbyt pozytywnych doswiadczen .. w sumie to nie ma sie co dziwic bo jedyne co potrafia to opowiadac. Jak przychodzi co do czego to tygodnie zamieniaja sie w miesiace .. a miesiace nawet w lata. Sprawdzonym wyborem bedzie komornik sądowy ze wzgledu na wysoka skutecznosc swoich dzialan - mozna prosic o taki raport w kancelarii. Warto uwzglednic tutaj takze czy dany komornik prowadzi czynnosci terenowe bo to bardzo wazne dla dobra sprawy. Osobna kwestia jest takze wybor kogos spoza swojego rewiru - to da nam gwarancje tego, ze pieniadze trafia w pierwszej kolejnosci do nas. Z takich bardziej znanych na caly kraj placowek, wysoka jakoscia uslug moze sie pochwalic komornikzajac.pl ( pelen adres http://komornikzajac.pl ) dzialajacy w tej branzy od dlugiego czasu. Doswiadczenie zawsze bedzie elementem kluczowym.
bender

Powrót do Piszta co chceta