Co kupić do nowo otwartej firmy

Pełny offtopic.

Re: Co kupić do nowo otwartej firmy

Postprzez Jedrzej_365 » 23 kwi 2019, o 11:17

Moim zdaniem jest jedna rzecz bez której żadne biuro ani nic z takich miejsc się nie obędzie. Tą rzeczą jest ekspres do kawy. Ja kawę pochłaniam litrami i nie wyobrażam sobie pracować gdzieś gdzie tego nie ma :)
Jedrzej_365

Postprzez IreneuszGie » 24 kwi 2019, o 23:51

Może warto na start korzystać z wypożyczalni sprzętu?
IreneuszGie

Postprzez AnnMa » 29 maja 2019, o 12:24

kolesa napisał(a):Drukarka i urządzenia tego typu są niezbędne w firmie.. Jednak zamiast kupować każde urządzenie osobno zastanów się nad urządzeniem wielofunkcyjnym. U mnie w firmie korzystają z urządzenia od szarpa model mx-3071. Drukuje, kopiuje, skanuje i nawet archiwizuje dokumenty.

U mnie to jest najważniejszy sprzęt. Bez kserokopiarki pszczyna moje biuro nie mogłoby funkcjonować. Trochę lat już minęło i chcielibyśmy wymienić sprzęt na jakiś nowszy, możesz polecić jakiś dobry sklep? Najlepiej taki, który ma również serwis drukarek katowice. Byłabym wdzięczna.
AnnMa

Postprzez karol4436667 » 11 cze 2019, o 11:54

Moim zdaniem teraz bardzo dużo firm do swoich firm kupuję kasę fiskalną.Mój znajomy który ostatnio otworzył sklep to taką kasę sobie kupił.
karol4436667

Postprzez Finka » 11 cze 2019, o 15:52

Wszystkie takie narzędzia warto zamówić online.
Finka

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta