Co kupić do nowo otwartej firmy

Pełny offtopic.

Co kupić do nowo otwartej firmy

Postprzez roksanaszczep » 29 cze 2018, o 06:53

Cześć,

Wraz z przyjacielem planujemy uruchomić naszą spółkę budowlaną, obecnie oprócz wyszukiwania nowych ludzi potrzebujemy odszukać potrzebne do pracy urządzenia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z narzędziami typu szlifierka kątowa . Będę wdzięczny za jakiekolweik porady albo pomoc. Może ktokolwiek z was również prowadzi podobny biznes. Wszytkie porady mile widziane!
roksanaszczep

Re: Co kupić do nowo otwartej firmy

Postprzez Wiliet23 » 2 lip 2018, o 19:19

Warto sprawdzić po sklepach budowlanych, tam często trafić mozna na promocję.
Wiliet23

Postprzez daniel44 » 17 wrz 2018, o 07:51

Dla nowo otwartej firmy to chyba wszystko można kupić według mnie.Bo taka firma tak naprawdę wszystkiego potrzebuję.
daniel44

Postprzez lerla » 18 wrz 2018, o 14:52

Zależy jakiego typu biznes prowadzisz. Aczkolwiek jeśli szukasz takich narzędzi to może zerknij na popularne portale aukcyjne ?
lerla

Postprzez RomekBa » 19 wrz 2018, o 08:38

Myślę, że do firmy budowlanej warto kupić jakiś agregat i pistolet malarski, które pozwolą na malowanie dużych powierzchni w dość szybkim czasie. Ja w swojej firmie postawiłem właśnie na malowanie dużych powierzchni i biznes się kręci. Ostatnio właśnie zamawiałem nowy agregat do firmy. Postawiłem na ten model https://techmal.pl/agregat-malarski-aurora-4000-elektryczny-membranowy i jestem bardzo zadowolony z zakupu :)
RomekBa

Postprzez WitoldHuk54 » 13 gru 2018, o 18:13

Do takiego biznesu może się Wam przydać stały, bezawaryjny dostęp do prądu, zatem może agregat prądotwórczy?
WitoldHuk54

Postprzez Chatinski » 13 gru 2018, o 21:46

Co tu dużo mówić... Pomyśl o zakupie jakiś fajnych lamp ledowych
Chatinski

Postprzez wiecko89 » 20 gru 2018, o 11:05

Biurka, komputery, kwiaty, środki czystości. Jest tego bardzo dużo. Prawie tak dużo jak urządzenie świeżo kupionego mieszkania.
wiecko89

Postprzez Urban Legend » 24 gru 2018, o 08:37

Wyposażenie zależy od tego, czym dokładnie firma się zajmuje. W przypadku różnych firm produkcyjnych, magazynów i warsztatów, na pewno przydadzą się elementy wyposażenia, które ułatwiłyby składowanie różnych produktów, czy materiałów. W zależności od oczekiwań, śmiało postawić można na dość popularne jeśli chodzi o wyposażenie firm paletopojemniki, czy skrzyniopalety. W niektórych sklepach specjalistycznych jest tego mnóstwo.

;)
Urban Legend

Postprzez HighIT » 25 gru 2018, o 10:38

WitoldHuk54 napisał(a):Do takiego biznesu może się Wam przydać stały, bezawaryjny dostęp do prądu, zatem może agregat prądotwórczy?

Tylko jeśli budowlanka ;) Polecam kontakt z http://nowymotor.pl/naprawa-agregatow-pradotworczych/. Pomogą dobrać najlepszy z możliwych
HighIT

Postprzez uan » 20 mar 2019, o 08:11

A zastanawiałaś się już nad takim elementem jakim są urządzenia fiskalne? W placówkach handlowo-usługowych powinny znaleźć się takie technologie jak wydajna kasa fiskalna, drukarka czy skanery kodów kreskowych. Polecam Ci ofertę https://www.pckf.pl. Połączenie tych elementów stworzy system, który zautomatyzuje pracę. Nie służą one wyłącznie do wystawiania paragonów, ale znacznie ułatwiają pracę w różnych obszarach dzięki swojej funkcjonalności.
uan

Postprzez burnia » 20 mar 2019, o 17:43

W nowo otwartej firmie mogą przydać Ci się także programy na zamówienie. Dzięki nim usprawnisz codzienną pracę całego personelu, jak i kontrole nad firmą. Moim zdaniem w takie działania warto inwestować, bo to tak naprawdę nic innego jak inwestowanie we własną firmę. Poczytaj sobie na temat rozwiązań obecnie oferowanych na rynku własnie w tym temacie.
burnia

Postprzez kolesa » 10 kwi 2019, o 08:00

Drukarka i urządzenia tego typu są niezbędne w firmie.. Jednak zamiast kupować każde urządzenie osobno zastanów się nad urządzeniem wielofunkcyjnym. U mnie w firmie korzystają z urządzenia od szarpa model mx-3071. Drukuje, kopiuje, skanuje i nawet archiwizuje dokumenty.
kolesa

Postprzez machali » 10 kwi 2019, o 23:42

może jakieś gadżety reklamowe?
machali

Postprzez teodozja » 23 kwi 2019, o 10:05

kolesa napisał(a):Drukarka i urządzenia tego typu są niezbędne w firmie.. Jednak zamiast kupować każde urządzenie osobno zastanów się nad urządzeniem wielofunkcyjnym. U mnie w firmie korzystają z urządzenia od szarpa model mx-3071. Drukuje, kopiuje, skanuje i nawet archiwizuje dokumenty.

Mój szef też nam kupił takie urządzenie marki szarp, modelu nie pamiętam, ale używam i mogę polecić. Proste w obsłudze i bardzo się przydaje w pracy. Naprawdę warto.
teodozja

Następna strona

Powrót do Piszta co chceta