Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Pełny offtopic.

Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Postprzez bakerdonald » 25 maja 2018, o 13:43

Witajcie wszyscy,

mam prośbę do wszystkich osób ceniących sobie oryginalny styl. Jakie nietypowe dekoracje polecicie do wnętrza? Myśłimy nad czymś takim jak przykładowo patery ceramiczne . Fajna myśl co nie? Jednak tak na serio, co o tym myślicie. Wasza uwaga jest dla mnie istotna a każdą sugestie weżmę pod uwagę

Dzięki! :)
bakerdonald

Re: Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Postprzez Rybar » 30 maja 2018, o 08:10

A co z akcesoriami do sypialni? Co powiecie na tego typu dodatki http://xn--wiat-wibratorow-e4c.pl/? :)
Rybar

Postprzez Pelow » 17 cze 2018, o 10:25

Pewnie - jak ktos lubi taki styl to jak najbardziej jestem za ;) Tu chodzi przeciez o nasze wnetrze, o nasza sypialnie i to my mamy sie w niej czuc dobrze. Ja jestem raczej za minimalizmem i mnie wystarczy z dodatkow przytulna pastelowa narzuta spasowana kolorystycznie z poduchami na lozko i dywanem najlepiej shaggy (znalazlam w salonie agaty wreszcie odcień morski za ktorym biegalam juz trzeci msc) bo lubie taki typ wlosa w dywanie. Reszty nie potrzebuje :) Do tego odpowiednie oswietlenie i jestesmy w domu ;p
Pelow

Postprzez mariusz22 » 18 cze 2018, o 09:43

Byłem kiedyś u znajomego co miał bardzo brzydkie meble w domu i powiedziałem mu to. Do dzisiaj ze mną on nie rozmawia.
mariusz22

Postprzez Lentri40 » 20 cze 2018, o 14:52

Ja bardzo lubię minimalistyczne dodatki do domu. Z resztą nie posiadam ich zbyt wielu, bo córka lubi ściągać je z półek.
Lentri40

Postprzez frendzell » 24 cze 2018, o 18:26

Myślę że ciekawe odmiany kwiatów będą dobra ozdobą dla naszego domu
frendzell

Postprzez dzoanno » 25 lut 2019, o 18:06

Niedawno kupiliśmy z mężem nowe łóżko małżeńskie duże do sypialni i teraz jest jakby problem gdzie schować pościel. Wiem że najłatwiej jest przykryć ale czym. Zastanawiałam się czy koc a może narzuta. Znalazłam spory wybór na Koce i narzuty Żółte i nie wiem na co się zdecydować. Czym wy przykrywacie łóżko ? Może polecicie fajne narzuty ?
dzoanno

Postprzez Solar » 1 mar 2019, o 00:41

Myślę że pomysł z narzutą jest bardzo dobry o ile wybierzesz coś odpowiedniego. Spróbuj zakupić tutaj bo mają ogromny wybór w rozsądnych cenach https://www.eurofirany.com.pl/sklep-online/narzuty-259 więc znajdziesz coś odpowiedniego. Jakość produktów jest bardzo dobra w porównaniu do cen a wysyłka niemal natychmiastowa. Oprócz narzut sklep posiada wiele innych akcesoriów do upiększania domu więc sporo czasu tam spędzi każda pani domu.
Solar

Postprzez zewlwa1 » 20 mar 2019, o 20:19

Może nie jest tak nietypowe, ale jeśli ktoś szuka dobrej jakościowo sklep z pościelą dla dzieci to polecam tam zajrzeć ;)
zewlwa1

Postprzez Eloia56 » 21 mar 2019, o 15:05

Ciekawa koncepcja dla modnego domu.

__

diagnostyka maszyn caterpillar
Eloia56

Postprzez secal » 22 mar 2019, o 11:00

mi na przykład bardzo podobają się recznie robione akcesoria dekoracyjne
secal

Postprzez wikian » 12 cze 2019, o 23:44

Ja ostatnio znalazłem świetną narzutę w sklepie https://sklep.kz.com.pl/category/narzuty i wygląda wspaniale w sypialni.
wikian

Powrót do Piszta co chceta