Gdzie kupię części mechaniczne

Pełny offtopic.

Gdzie kupię części mechaniczne

Postprzez bakerdonald » 16 kwi 2018, o 13:19

Witam,

Łącznie z kolegą remontujemy maszyny rolnicze po godzinach i mamy mały problem z jedną maszyną. Potrzebujemy do niego kilku części, ale najbardziej zależy nam na częściach typu paski zębate. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć tego elementu, a zależy mi żeby była nowa. Zapewne jest tu ktokolwiek, kto też zajmuje się takimi naprawami lub jakiś profesjonalisty, który zna się lepiej ode mnie na tych sprawach. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, ponieważ okres renowacji jest niewielki a nie chciałbym oddać nie naprawionej maszyny. Z góry dziękuję za pomoc.
bakerdonald

Re: Gdzie kupię części mechaniczne

Postprzez hanmart » 16 kwi 2018, o 15:07

Szukałeś już może na allegro :) ?
hanmart

Postprzez Leonidass » 16 kwi 2018, o 18:58

Ja myślę że w sklepie motoryzacyjnym mogą być
Leonidass

Postprzez alojzyGombka » 16 kwi 2018, o 21:24

A gdzie są takie sklepy motoryzacyjne... ?
alojzyGombka

Postprzez Ewaar » 20 kwi 2018, o 13:47

Poszukaj na allegro na 100% znajdziesz :)
Ewaar

Postprzez SloMeczka8 » 28 kwi 2018, o 22:14

Ja części do mojego kombajnu zawsze kupuję na internecie :) Na https://hurtowniarolnicza.pl/transmisja ... i-klinowe/ zawsze są dostępne potrzebne mi modele części, przede wszystkim paski klinowe. No i cena jest atrakcyjna!
SloMeczka8

Postprzez rokiosik » 1 maja 2018, o 12:39

moim zdaniem to fajna sprawa
rokiosik

Postprzez alok565 » 7 lis 2018, o 18:19

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić elektrobebny.com.pl , poniewaz uwazam , ze mają naprawde interesującą oferte. Na stronie znajdziecie elektrobębny, krążniki, taśmy transportowe, przekładnie, motoreduktory i wiele, wiele więcej. Moim zdaniem najlepsza oferta tego typu w sieci, wiec polecam serdecznie.
alok565

Powrót do Piszta co chceta