wnętrza i ich wykończenie

Pełny offtopic.

Re: wnętrza i ich wykończenie

Postprzez śnieżek » 8 sty 2019, o 11:30

Ja bym kupił kilka miesięczników o tematyce urządzania wnętrz, na pewno znajdziesz tam inspiracje
śnieżek

Postprzez alok565 » 9 sty 2019, o 18:02

Jeżeli planujecie jakies zmiany we wnętrzach Waszego domu lub mieszkania to mam ofertę idealną dla Was . Różnego rodzaju ozdoby i akcesoria znajdziecie na firanki lublin . Ich oferta jest bardzo rozbudowana , a ceny idealnie dopasowane do jakosci produktów.
alok565

Postprzez damian13 » 10 sty 2019, o 13:09

Ja brałem projektanta z leroya. Całe mieszkanie praktycznie zrobiłem w leroyu. Płytki, farby, dywany, różnego rodzaju wyposażenia.
damian13

Postprzez siker » 11 sty 2019, o 11:50

według mnie dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wykończenie wnętrz jest zatrudnienie dobrej ekipy :)
siker

Postprzez madiszka » 11 sty 2019, o 15:46

Ja zazwyczaj poszukuję inspiracji w sieci, jeśli tylko chcę coś zmienić w wystroju mojego mieszkania. Naprawdę polecam tego typu rozwiązanie.
madiszka

Postprzez RobertMaS » 12 sty 2019, o 20:44

Ja przy wykończeniach korzystałem z pomocy specjalistycznej firmy :)
RobertMaS

Postprzez bassia » 16 sty 2019, o 18:11

Ciekawie urządzony dom musi spełniać kilka bardzo ważnych aspektów, odpowiednio meble kolory to wiadomo. No i też oświetlenie jest bardzo ważne, nie trzeba się już bawić w jakieś włączniki itp, teraz jest zupełnie inna technologia jeśli chodzi o możliwość wykorzystania bo wszystkim można sterować za pomocą smartfona https://www2.meethue.com/pl-pl
bassia

Postprzez matejko32 » 18 sty 2019, o 17:14

Mam dobrą znajomą która ma dryg do tego. Urządziła mi mieszkanie po męsku. Super. Gdyby nie ta znajomość, nie cieszyłbym się z swojego mieszkania jak teraz.
matejko32

Postprzez Yansonn89 » 19 sty 2019, o 15:41

Fajnym wykończeniem wnętrz mogą być ściany w jasnych kolorach. Podkreślają one wesołość waszego domu
Yansonn89

Postprzez czarek28 » 22 sty 2019, o 12:30

Mi w markecie budowlanym Pan z obsługi fachowo doradził jak zabezpieczyć ścianę
czarek28

Postprzez wikian » 26 sty 2019, o 20:52

Na stronie https://adconnect.pl/wykanczanie-wnetrz są firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz.
wikian

Postprzez Halay59 » 28 sty 2019, o 14:28

Ja po prostu zatrudniłam firmę specjalistyczną.

__

Atrakcje Szczecina
Halay59

Postprzez romek » 28 sty 2019, o 19:41

Ja powoli zmieniam wnętrze mojego domu, tak by dostosować go do swojego charakteru. Ostatnio zamontowałem nowe balustrady drewniane i dało to super efekt, niby na co dzień nie zwraca się na nie uwagi, ale gdy są nowe to robią piorunujące wrażenie.
romek

Postprzez dendy » 29 sty 2019, o 13:35

szukam dobrej firmy remontowej znającej się na wnętrzach
dendy

Postprzez bajkopawel » 29 sty 2019, o 15:25

Remont domu to bardzo żmudna i ciężka praca. Musiałem się na dwa miesiące wyprowadzić z domu do teściów, aby projektantka z swoją ekipą zrobili co trzeba. Teraz mieszkanie wygląda jak nowe, a ja mam nadzieje, że przez najbliższą dekadę nie będę musiał robić remontów.
bajkopawel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszta co chceta