wnętrza i ich wykończenie

Pełny offtopic.

Re: wnętrza i ich wykończenie

Postprzez jamniczek » 23 lis 2018, o 20:53

Mi bardzo fachowo doradził gościu w sklepie budowlanym
jamniczek

Postprzez Miniona » 27 lis 2018, o 17:50

A czy możecie powiedzieć mi jakie kolory są modne do mieszkań w tym sezonie?
Miniona

Postprzez Kaczka232 » 1 gru 2018, o 03:09

Myślę, że najlepiej zatrudnić fachowców, którzy tym się zajmą. Nie musimy znać się na wszystkim ;) Jakbyś potrzebowała namiarów na kogoś od szklanych drzwi, czy luster to polecam lustral.pl. Ostatnio zamawiałam i jestem bardzo zadowolona.
Kaczka232

Postprzez szczery.232 » 1 gru 2018, o 22:43

Gwarancją prostych ścian są dobre materiały i kompetentna firma, która je wykona i zaszpachluje ;) Jak będziesz na etapie dekorowania pomalowanych ścian to polecam kręty od olaf.pl. Ja mam masę obrazów, czy luster w salonie :D powodzenia!
szczery.232

Postprzez tomek.rudy2 » 2 gru 2018, o 20:58

Podstawa to dobra ekipa i materiały. Ja nawet się tym nie martwiłem przy wykańczaniu. Teraz tylko zamontować bramę jak przyjdzie od mb-nylec.com i nareszcie będę się wprowadzał !
tomek.rudy2

Postprzez grzegorzewiczd2 » 3 gru 2018, o 03:26

Od tego są profesjonalne ekipy by ściany były proste. Po skończeniu remontu polecam wymienić zamek w drzwiach np. na dobre-zamki.pl. Teraz jest tyle kradzieży, a przez dom podczas wykańczania przewija się mnóstwo ludzi.
grzegorzewiczd2

Postprzez kamil4434 » 3 gru 2018, o 07:41

Każdy post w tym wątku jest bardzo ciekawy. Jestem naprawę pod bardzo dużym wrażeniem.
kamil4434

Postprzez alok565 » 4 gru 2018, o 17:55

Witam . Wykończenie domu to jeden z najważniejszych tematów po skończeniu budowy . Sam korzystałem z oferty sklepu https://naszewnetrze.pl/oswietlenie gdzie kupiłem całe oświetlenie do swojego domu a także świetnej jakości meble oraz tapety . Serdecznie polecam przejrzeć ich ofertę i podzielić się swoją opinią .
alok565

Postprzez nobel4 » 13 gru 2018, o 13:30

Projektanta, majstrów wybrałem z polecenia. Robili remonty u moich rodziców, u wujka, u brata, ale i zrobili u mnie. Plus wielki dla nich, bo się bardzo szybko uwinęli.
nobel4

Postprzez reniaren1 » 17 gru 2018, o 09:40

Aranżacja wnętrz to był dla mnie najprzyjemniejszy etap w trakcie budowy domu. Zdecydowałam się na gotowe zestawy mebli praktycznie w każdy pomieszczeniu i nie straciłam zbyt dużo czasu i energii. Przykładowo, w salonie skorzystałam z oferty http://www.rad-pol.com.pl/oferta/meble/salony-kolekcje.html. Taki wielki wybór i meble przepiękne.
reniaren1

Postprzez walecznaa1 » 18 gru 2018, o 11:23

Umordowani ale szczęśliwi :P remontujemy właśnie nowo zakupiony dom. Wszystko jest do wymiany. Co sądzicie o listwy oświetleniowe ścienne? Dom jest stary, ale chcemy urządzić go w nowoczesnym stylu. Będzie w porządku?
walecznaa1

Postprzez KubsoNeK » 24 gru 2018, o 12:38

A na co decydujecie się jeśli chodzi o wystrój Waszego mieszkania. Ja ostatnio jestem trochę zafiksowany na punkcie obrazów. Są to rzeczy, które świetnie sprawdzają się do ozdobienia pustych i zimnych ścian. Dzięki takim ozdobą mój dom dostaje jakby takiego "porządnego i ciepłego charakteru". Co o tym sądzicie? Też jesteście fanami malarstwa? :)
KubsoNeK

Postprzez bzur » 25 gru 2018, o 17:00

ja niestety nie kojarzę jakiegoś dobrego projektanta wnętrz, ale słyszałem już od wielu ludzi, że warto jest ich wynająć
bzur

Postprzez ERPIDZI » 7 sty 2019, o 16:14

A co myślicie o zastosowaniu folii ciekłokrystalicznej na szybach zamiast rolet? Znalazłem Polskiego producenta - firmę SONTE.
ERPIDZI

Postprzez StefiPlays » 7 sty 2019, o 20:50

Zadbaj o jakieś LEDy czy lampy neonowe w tym pomieszczeniu
StefiPlays

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszta co chceta