wnętrza i ich wykończenie

Pełny offtopic.

wnętrza i ich wykończenie

Postprzez marysiu » 10 kwi 2018, o 17:37

Zastanawiam się gdzie znajdę dobre porady dotyczące wykończenia wnętrz. Chodzi mi tu przede wszystkim o kwestię ścian, jak np. informacje o szpachlowaniu które można znaleźć na stronie tg budownictwo. Marzą mi się proste ściany po latach mieszkania w bloku. Teraz przeprowadzam się w nowe miejsce.
marysiu

Re: wnętrza i ich wykończenie

Postprzez roksanaszczep » 11 kwi 2018, o 07:22

jeśli chodzi o wykańczanie wnętrz i meblowanie to od siebie mogę polecić sklep internetowy sagameble-sklep.pl. Jak dla mnie, jest to jeden z lepszych sklepów, który oferują bardzo dużą liczbę produktów.
roksanaszczep

Postprzez StarBoII » 16 kwi 2018, o 12:25

Dobra aranżacja to podstawa ładnie wyglądającego mieszkania. Wiadomo, że trzeba zwracać uwagi na szczegóły. Moim zdaniem takim szczegółem są firanki. Dobrze dobrana firanka może zmienić całkowicie wygląd naszego pokoju. Ja firanki zamawiam zawsze na https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html. Mają tam bardzo duży wybór, w bardzo przystępnych cenach :)
StarBoII

Postprzez endoni » 16 kwi 2018, o 16:33

czasami trudno o dobrego majstra
endoni

Postprzez alojzyGombka » 16 kwi 2018, o 21:20

Całkiem ładne mają te wnętrza :)
alojzyGombka

Postprzez bakerdonald » 19 kwi 2018, o 11:13

przy wykańczaniu wnętrz dobrze jest użyć maty termoizolacyjne. Bez tego będzie bardzo ciężko cokolwiek dobrego wykonać.
bakerdonald

Postprzez luna99 » 23 kwi 2018, o 15:05

Ja bardzo lubię inspiracje z tego bloga o mieszkaniach.
luna99

Postprzez elwart » 26 kwi 2018, o 22:27

Bardzo ładne aranżacje, ważne by przed zdecydowaniem się sprawdzić oferty ile to będzie kosztowało
elwart

Postprzez SloMeczka8 » 28 kwi 2018, o 16:29

nie lepiej poprosić o pomoc dekoratora?
SloMeczka8

Postprzez Rgumniok » 28 kwi 2018, o 22:07

Mój szwagier jest dekoratorem wnętrz ! :)
Rgumniok

Postprzez gajcia » 29 kwi 2018, o 13:01

Poszperaj troszkę bo w internecie jest tego na prawdę sporo.
gajcia

Postprzez jezyk » 27 cze 2018, o 14:24

roksanaszczep napisał(a):jeśli chodzi o wykańczanie wnętrz i meblowanie to od siebie mogę polecić sklep internetowy sagameble-sklep.pl. Jak dla mnie, jest to jeden z lepszych sklepów, który oferują bardzo dużą liczbę produktów.

Ja natomiast mogę polecić sklep https://i-meble.eu/pl/193-meble-do-kuchni również doskonały wybór produktów
jezyk

Postprzez apfelek » 27 cze 2018, o 16:14

Ja staram się samemu wymyślać wystrój wnętrza, żeby było dopasowane do mnie
apfelek

Postprzez Wingard » 28 cze 2018, o 22:17

W swoim domu postawiłem na wykończenie ścian gładzią gipsową, którą później pomalowałem farbą akrylową.
Wingard

Postprzez sebar12 » 20 lip 2018, o 11:45

U mnie na całe szczęście te grubsze prace zostały zakończone. Zostały tylko meble, lampy oraz wyposażenie. Wszystko zostało zamówione w sklepach internetowych ponieważ jeżdżąc po każdym sklepie zmarnowałbym mnóstwo czasu. Czekam na meble do salonu, jadali, kuchni, łazienki oraz garderoby. Myślę że do końca miesiąca powinienem się z tym wyrobić ;)
sebar12

Następna strona

Powrót do Piszta co chceta