Jaki samochód do 5 tys dla kobiety

Pełny offtopic.

Re: Jaki samochód do 5 tys dla kobiety

Postprzez netamon » 6 cze 2018, o 08:37

Tylko Mitsubishi Space Star za te kase
netamon

Postprzez jacekchm1e1 » 6 cze 2018, o 09:29

Mały, zgrabny i na prawdę bardzo ekonomiczny. Polo. Super autko. Dla faceta, czy dla kobiety, na prawdę polecam. Tak samo jak corsę.
jacekchm1e1

Postprzez komosa » 27 sie 2018, o 18:42

A nie opłaca się na przykład na kredyt albo leasing wziąć nowego? Lepiej mieć chyba na prawdę dobre pewne auto. Ja tak mazde w Częstochowie w ich salonie Klimczak kupiłam. Świetnie się jeździ, nie ładuje w naprawy i mogę być spokojna
komosa

Postprzez impo02 » 16 lis 2018, o 13:15

Ja z kolei zastanawiam się nad wyborem oleju silnikowego. Wiecie może w co warto inwestować? Uważacie, że oferta http://olbromski.pl/hurtownia-olejow będzie ok?
impo02

Postprzez gregory09 » 16 lis 2018, o 23:02

Hmm najlepiej w takim razie kupić jakiś używany i bezpieczny samochód ;)
gregory09

Postprzez alok565 » 13 gru 2018, o 13:11

Czy ktos z Was skorzystał juz z oferty Holowanie Warszawa ? Polecil mi ich mój brat, który niejednokrotnie korzystał z ich usług, twierdzac ze są najlepszą pomocą drogową w Warszawie. Uważam, że naprawde warto miec sprawdzoną pomoc drogową , która bedzie dostepna w kazdej chwilii aby nam pomoc.
alok565

Postprzez karczewski6 » 13 gru 2018, o 15:12

Polówka jest małym, spokojnym samochodem, a roczniki do 2005 są tanie. Sam jeżdżę vw polo, i auto jest ok. Wszędzie miejsce znajdę na parkingu, a i samochód mało pali, więc jest tani w użyciu.
karczewski6

Postprzez Chatinski » 13 gru 2018, o 21:48

Może jakiś mały Fiat. Kobieta nie potrzebuje ogromnego auta
Chatinski

Postprzez piotrowski13 » 18 gru 2018, o 15:05

No na pewno nie jakiś nowy. Ponad dziesięcioletni, i z wysokim przebiegiem. Jak się dobrze trafi, to będzie bezwypadkowy i posłuży trochę.
piotrowski13

Postprzez baginski71 » 20 gru 2018, o 09:08

Każde auto jest dobre. Samochód, jak samochód. Takie auta do paru tysięcy, to już niestety samochody bardzo stare, samochody z dużym przebiegiem.
baginski71

Postprzez smoczek » 20 gru 2018, o 13:13

może jakiś matizik? Albo VW Polo?
smoczek

Postprzez KamilKoS » 23 gru 2018, o 15:10

No za tyle pieniędzy to można kupić naprawdę bardzo dużo samochodów. Wystarczy wiedzieć gdzie poszukać. Ja osobiście mogę polecić http://www.autopunkt.pl/. Jest to komis samochodowy z Katowic. Sam tam ostatnio kupowałem samochód i udało mi się za niego zapłacić tylko 15 tysięcy złotych, więc wydaje mi się, że jak za taki wóz to naprawdę bardzo mało :)
KamilKoS

Postprzez księcio » 24 gru 2018, o 00:16

Myślę, że Fiat Punto to bardzo rozsądny wybór i auto, które nas nie zawiedzie
księcio

Postprzez adv1 » 29 gru 2018, o 13:31

Tak, Fiat Punto jest naprawdę spoko ;) moja żona jest zadowolona. Części dość tanie, a jak się nawet coś popsuje to nie szkoda i zadowoleni ;) jak wymienialiśmy olej to kupowaliśmy tutaj : jota.net.pl. Warto po zacny wybór i dobra jakość ;)
adv1

Postprzez KarOLTeR » 30 gru 2018, o 12:39

Niestety wydaje mi się, że znalezienie samochodu do pięciu tysięcy złotych to może być duży problem. Oczywiście pewnie coś tam się znajdzie, ale taki samochód będzie pewnie w tak opłakanym stanie, że drugie pięć tysięcy będzie trzeba włożyć jego naprawę....
KarOLTeR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszta co chceta