Wynajęcie samochodu w Krakowie

Pełny offtopic.

Wynajęcie samochodu w Krakowie

Postprzez risky » 19 sty 2018, o 10:11

Szukam samochodu na wynajem w Krakowie. Moze ktos zorientowany w temacie jest w stanie polecić mi jakąś sensowną wypożyczalnie samochodów? I na co zwrócic uwage przy wynajmie? Bo jeszcze nie wynajmowałem.
risky

Re: Wynajęcie samochodu w Krakowie

Postprzez zaratuzzz » 19 sty 2018, o 12:20

Niestety nie interesuję się w tym temacie. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
zaratuzzz

Postprzez cordel » 22 sty 2018, o 06:58

Polecam uwaznie sprawdzić przy wynajęciu samochodu czy auto jest ubezpieczone Jesli widzisz,ze cena za wynajem auta jest podejrzanie niska to duże jest ryzyko tego,ze auto ma niepelne ubezpieczenie albo wcale go nie ma. Jesli nic się nie stanie i będzieszmiał szczęście to wszystko będzie ok. Jeśli jednak zdarzy Ci się takie auto przyrysować to bdziesz musiał liczyć się z dużym kosztem ( naprawa bedzie prowadzona w autoryzowanym serwisie).
Jesli miałbym polecić dobrą wypozyczalnię, w której wszystko bęzie ok to będzie to wypożyczalnia samochodów rent a car: http://krakow-rentacar.pl/ - mają sporo aut w dobrej cenie.
cordel

Postprzez bassia » 29 sty 2018, o 22:02

mój znajomy to wynajął w Krakowie nowego Peugeota 2008. Wielki SuV i jak czekał na mnie na stacji pkp to spokojnie pomieścił wszystkie bagaże na spokojnie :) nawet jakbym wzięła wszystkiego razy 3 to i tak by sobie poradził :) Póżniej jak się okazało tak się jemu spodobał ten samochód że sobie zakupił, bo na tej wyprzedaży pozbywali sie swoich modeli także poźniej mnie woził tym swoim autem :D
bassia

Postprzez Aaron661 » 3 lut 2018, o 18:56

Wynajem furki jest teraz stosunkowo tani w każdej firmie więc patrz głównie ewentualnie na warunki odszkodowania itd. :)
Aaron661

Postprzez lubiase » 6 lut 2018, o 14:43

W Krakowie jest przecież dużo wypożyczalni :)
lubiase

Postprzez samczzix » 7 lut 2018, o 17:44

No właśnie, pewnie są tam różne ceny i w ogóle.
samczzix

Postprzez ludwik443b » 18 lip 2018, o 13:19

W Krakowie jestem pewny że jedna firma istnieje.
ludwik443b

Postprzez kasiakowa06 » 17 cze 2019, o 10:02

A jaki samochód? Bo jeśli dostawczy, laweta, albo duży bus to mogę polecić www.readyrent.pl. Pozdrawiam
kasiakowa06

Powrót do Piszta co chceta