Strona 1 z 2

Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 14 gru 2017, o 12:45
przez merui85
Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy samam mam przerwać branie tabletek?

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 14 gru 2017, o 17:06
przez mickel
Po pierwsze nikt nie jest lekarzem. Oczywiście w takiej sytuacji należy się czym prędzej udać do ginekologa. Podczas wizyty przedstawiamy mu swoje obawy jednocześnie to jak na taki lek reaguje nasz organizm. Nie ma powodu do obaw, pewnie hormony buzują ;)

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 15 gru 2017, o 12:06
przez Niniejszy6
Zdecydowanie warto od razu się wybrać a nie ryzykować swoje własne zdrowie :/.

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 20 gru 2017, o 22:52
przez luizak
Ja bym poszla do lekarza bo byc moze to zle dobrana antykoncepcja..

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 27 gru 2017, o 08:08
przez Patrycja746
To do lekarza od razu a nie na forum RPGowe... :/

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 2 lut 2018, o 13:21
przez marknilok

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 25 lut 2018, o 17:40
przez dziecina
Gdy sie bierze tabletki to nie robi sie nic na wlasna reke. Koniecznie idz do lekarza bo to moze byc skutek uboczny zle dobranych tabletek. Ja gdy mialam zle dobrane mialam krwotoki z nosa i szybsze bicie serca, lekarz zmienil mi je na belare i po nich czuje sie dobrze, nic mi nie dolega i jestem zadowolona

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 26 mar 2018, o 17:26
przez komosa
Przede wszystkim nalezy pamietac, ze antykoncepcja musi byc dobrze dobrana na podstawie badan hormonalnych. Takie na pewno wykona nam dobry ginekolog :) Ja czesto czytam sobie dodatkowe informacje na http://antykoncepcjanamiare.pl/ - tak bardzo fajnie przedstawiaja wszystkie informacje o anty.

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 27 mar 2018, o 00:20
przez wiesiolka
Jeśli wystąpił taki problem, powinnaś czym prędzej pójść do ginekologa

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 27 mar 2018, o 19:26
przez Elfried122
Osobiście uważam, że nie masz na co czekać i idź do ginekologa. Wygląda na to, że coś ewidentnie przecież jest nie tak.
____
program księgowy

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 29 mar 2018, o 10:05
przez Franciszek123
Idź jak najszybciej do lekarza i na razie nie odstawiaj tabletek bo rozwalisz sobie cała gospodarkę hormonalną , a wtedy łatwo o nie chcianą ciąże :P

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 10 maja 2018, o 10:22
przez luizak
tez bym poszla do lekarza bo to nie jest normalne

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 10 maja 2018, o 11:05
przez ptysiowa
Czytalam swego czasu o roznych problemach gdy tabletki są źle dobrane, zobacz sobie np tutaj http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-twoj ... epcyjnych/ gdzie są opisane plamienia.. ale cos takiego pierwsze slysze. Ja tez wiele tabletek przetestowalam zanim dostalam vines po ktorych czuje sie super. Na twoimm miejscu poszlabym do lekarza po zmiane

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 11 maja 2018, o 14:02
przez dewonka
Zdecydowanie udaj się do lekarza...nawet nie musi to być ginekolog!

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

PostNapisane: 11 maja 2018, o 21:52
przez Martanka
Dokładnie tak, możesz mieć uczulenie na jakiś składnik, to nie jest normalne !