Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Pełny offtopic.

Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez merui85 » 14 gru 2017, o 12:45

Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy samam mam przerwać branie tabletek?
Avatar użytkownika
merui85
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 gru 2017, o 12:43

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez mickel » 14 gru 2017, o 17:06

Po pierwsze nikt nie jest lekarzem. Oczywiście w takiej sytuacji należy się czym prędzej udać do ginekologa. Podczas wizyty przedstawiamy mu swoje obawy jednocześnie to jak na taki lek reaguje nasz organizm. Nie ma powodu do obaw, pewnie hormony buzują ;)
Każdy czasem traci z oczu siebie samego.
Avatar użytkownika
mickel
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:31

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Niniejszy6 » 15 gru 2017, o 12:06

Zdecydowanie warto od razu się wybrać a nie ryzykować swoje własne zdrowie :/.
Niniejszy6
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2017, o 10:12

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez luizak » 20 gru 2017, o 22:52

Ja bym poszla do lekarza bo byc moze to zle dobrana antykoncepcja.. poczytaj sobie o tym, ja osobiscie zalozylam wkladke levosert bo to dla mnie rozwiazanie najwygodniejsze i najbardziej optymalne :)
Ostatnio edytowano 4 sty 2018, o 22:13 przez luizak, łącznie edytowano 1 raz
luizak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 21:31

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Patrycja746 » 27 gru 2017, o 08:08

To do lekarza od razu a nie na forum RPGowe... :/
Patrycja746
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 gru 2017, o 08:13


Powrót do Piszta co chceta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron