Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Pełny offtopic.

Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez merui85 » 14 gru 2017, o 12:45

Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy samam mam przerwać branie tabletek?
Avatar użytkownika
merui85
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 gru 2017, o 12:43

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez mickel » 14 gru 2017, o 17:06

Po pierwsze nikt nie jest lekarzem. Oczywiście w takiej sytuacji należy się czym prędzej udać do ginekologa. Podczas wizyty przedstawiamy mu swoje obawy jednocześnie to jak na taki lek reaguje nasz organizm. Nie ma powodu do obaw, pewnie hormony buzują ;)
Każdy czasem traci z oczu siebie samego.
Avatar użytkownika
mickel
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:31

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Niniejszy6 » 15 gru 2017, o 12:06

Zdecydowanie warto od razu się wybrać a nie ryzykować swoje własne zdrowie :/.
Niniejszy6
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2017, o 10:12

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez luizak » 20 gru 2017, o 22:52

Ja bym poszla do lekarza bo byc moze to zle dobrana antykoncepcja..
Ostatnio edytowano 25 lut 2018, o 17:37 przez luizak, łącznie edytowano 2 razy
luizak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 21:31

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Patrycja746 » 27 gru 2017, o 08:08

To do lekarza od razu a nie na forum RPGowe... :/
Patrycja746
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 gru 2017, o 08:13

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez marknilok » 2 lut 2018, o 13:21

marknilok
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2018, o 12:56

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez dziecina » 25 lut 2018, o 17:40

Gdy sie bierze tabletki to nie robi sie nic na wlasna reke. Koniecznie idz do lekarza bo to moze byc skutek uboczny zle dobranych tabletek. Ja gdy mialam zle dobrane mialam krwotoki z nosa i szybsze bicie serca, lekarz zmienil mi je na belare i po nich czuje sie dobrze, nic mi nie dolega i jestem zadowolona
dziecina
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 17:38

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez komosa » 26 mar 2018, o 17:26

Przede wszystkim nalezy pamietac, ze antykoncepcja musi byc dobrze dobrana na podstawie badan hormonalnych. Takie na pewno wykona nam dobry ginekolog :) Ja czesto czytam sobie dodatkowe informacje na http://antykoncepcjanamiare.pl/ - tak bardzo fajnie przedstawiaja wszystkie informacje o anty.
komosa
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 22:29

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez wiesiolka » 27 mar 2018, o 00:20

Jeśli wystąpił taki problem, powinnaś czym prędzej pójść do ginekologa
wiesiolka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 00:18

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Elfried122 » 27 mar 2018, o 19:26

Osobiście uważam, że nie masz na co czekać i idź do ginekologa. Wygląda na to, że coś ewidentnie przecież jest nie tak.
____
program księgowy
Elfried122
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 18:30

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Franciszek123 » 29 mar 2018, o 10:05

Idź jak najszybciej do lekarza i na razie nie odstawiaj tabletek bo rozwalisz sobie cała gospodarkę hormonalną , a wtedy łatwo o nie chcianą ciąże :P
Skuteczna antykoncepcja? Tak, ale najpierw sprawdź przeciwwskazania wazektomii
Avatar użytkownika
Franciszek123
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 mar 2018, o 09:59

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez luizak » 10 maja 2018, o 10:22

tez bym poszla do lekarza bo to nie jest normalne
luizak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 21:31

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez ptysiowa » 10 maja 2018, o 11:05

Czytalam swego czasu o roznych problemach gdy tabletki są źle dobrane, zobacz sobie np tutaj http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-twoj ... epcyjnych/ gdzie są opisane plamienia.. ale cos takiego pierwsze slysze. Ja tez wiele tabletek przetestowalam zanim dostalam vines po ktorych czuje sie super. Na twoimm miejscu poszlabym do lekarza po zmiane
ptysiowa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 10:58

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez dewonka » 11 maja 2018, o 14:02

Zdecydowanie udaj się do lekarza...nawet nie musi to być ginekolog!
dewonka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 13:46

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Martanka » 11 maja 2018, o 21:52

Dokładnie tak, możesz mieć uczulenie na jakiś składnik, to nie jest normalne !
Martanka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 21:47


Powrót do Piszta co chceta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron