Z jakich tabletek na odchudzanie korzystacie?

Pełny offtopic.

Re: Z jakich tabletek na odchudzanie korzystacie?

Postprzez Ilonnka » 8 cze 2018, o 15:37

Zamiast stosować chemię, wolę czuć się dobrze w swoim ciele, ćwicząc i jedząc zdrowo. Nie jestem zwolenniczką zatruwania organizmu tabletkami, nawet jak nie widać rezultatów diety.
Ilonnka

Postprzez PaulaKornik » 12 cze 2018, o 13:13

Moim zdaniem wystarczy dobierać odpowiednio składniki diety i regularnie jeść posiłki. Nie jestem przekonana do tego, by brać jakieś tabletki... Więcej pod adresem http://zdrowyswiat.pl/regularne-posilki-a-odchudzanie-czyli-czesto-jesc-diecie/ .
PaulaKornik

Postprzez Lukas » 28 cze 2018, o 09:03

Jeśli chodzi o tabletki na odchudzanie to ja przyznam, że jeszcze nigdy nie korzystałam z takiego rozwiązania. Poważnie się nad tym zastanawiam - ale jestem ciekawa opinii innych osób. Czy możecie mi polecić konkretne tabletki? Czy lepiej działać metodą prób i błędów?
Lukas

Postprzez alok565 » 13 sie 2018, o 16:31

Witajcie, ja od jakiegos czasu korzystam z suplementy na odchudzanie bez recepty . Stosuje african mango- widać juz efekty. Kilka cm w dół i spadek łaknienia
alok565

Postprzez komosa » 26 sie 2018, o 22:28

Ja z żadnych :) to nie dla mnie, lepsze efekty daje włączenie do diety na przykład takiego treningu aerobowego - https://michalwrzosek.pl/trening/trening-aerobowy/ :) do tego ćwiczenia mają masę innych korzyści jak na przykład poprawę samopoczucia i ograniczenie stresu. Więc po co łykać jakieś pigułki skoro można mieć tyle zalet z ćwiczeń?
komosa

Postprzez WojJAs332 » 27 sie 2018, o 17:21

Ja nie korzystam z żadnych tabletek odchudzających. Moim zdaniem takie rzeczy w ogóle nie działają. Jedynym sposobem, żeby schudnąć to po prostu trzymać dietę i być aktywnym fizycznie. Bez tego nie ma szans na zrzucenie się zbędnych kilogramów :P
WojJAs332

Postprzez edek1121 » 28 sie 2018, o 06:29

Mojej żonie ostatnio doradzono żeby kupiła dobre tabletki na odchudzanie african mango . Myślę że te tabletki jej pomogą bo już powoli nie mogę z nią w ogóle wytrzymać.
edek1121

Postprzez Froji40 » 29 sie 2018, o 12:37

Nie używam żadnych gdyż boję się skutków ubocznych.

__

podologia kraków
Froji40

Postprzez DroppedJaw » 29 sie 2018, o 13:48

Przecież te tabletki i tak nie działają... wszystko pic na wodę i ściema.
DroppedJaw

Postprzez bogdan2255 » 31 sie 2018, o 12:41

Mój kumpel stworzył bardzo fajną stronę odnośnie tabletek na odchudzanie.Później mi się przyznał ze skorzystał wtedy z pomocy bardzo dobrej firmy http://www.webstart.com.pl która robi strony internetowe.
bogdan2255

Postprzez SebiXX2 » 3 wrz 2018, o 12:11

Ja na pewno nie stosuję żadnych tabletek odchudzających, ani też nie będę ich nigdy stosował. NO bo po co mi one? Lepiej zastosować jakąś dobrą dietę, do tego trzeba być aktywnym fizycznie i na pewno się schudnie :)
SebiXX2

Postprzez KacperW » 5 wrz 2018, o 08:47

Moim zdaniem nie warto truć się chemią lepiej zainwestować w dobrze zbilansowaną dietę i trenera a efekty przyjdą same.

Postprzez Devil93 » 19 paź 2018, o 22:34

Hej, a jak już mówimy o odchudzaniu, to czy ktoś z Was kupował w podobnych sklepach jak ten https://www.budujmase.pl/sklep/ , albo dokładnie w nim reduktory tłuszczu? Słyszałam od koleżanek, że dzięki nim można szybciej zgubić tłuszcz, czy to prawda? Zależy mi na tym, by jednak mimo wszystko schudnąć do następnego lata. Chcę wdrożyć opracowaną przez dietetyka dietę, a także jakieś dopasowane ćwiczenia fizyczne. Pomóżcie, nie chcę dłużej się wstydzić i męczyć ze swoim ciałem.
Devil93

Postprzez darerek1 » wczoraj, o 10:13

ja to jestem w trakcie robienia masy mięśniowej, dlatego nie stosuje nic na odchudzanie tylko gainer http://www.gainer.odzywki-na-mase.com.pl/products/true-mass.html/. Szybka regeneracja i większa wytrzymałość mięśni to jest to.
darerek1

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta