Nauka bez internetu

Pełny offtopic.

Nauka bez internetu

Postprzez Rybar » 30 paź 2017, o 11:08

Hej! Znalazłem ciekawy wpis o czasach bez internetu i jak wtedy wyglądała nauka :) Zobaczcie sami na http://maximamatestuja.blogspot.com/201 ... rnetu.html
Rybar

Re: Nauka bez internetu

Postprzez Gazik » 19 lut 2018, o 08:53

No kiedyś to było, a teraz wchodzisz w neta kilka kliknięć i wszystko masz. Teraz ja zmieniłem jeszcze na internet od UPC to w ogóle mi wszystko mega szybko chodzi i płynnie więc świetnie się na tym działa
Gazik

Postprzez maliwinakos4 » 19 lut 2018, o 14:07

Pamiętam jak trzeba było mieć w domu słowniki, encyklopedie i się napracować aby coś znaleźć, przeczytać o czymś. Teraz dwa ruchy myszki, trochę na klawiaturze i masz wszystko podane na tacy. Nie wiem czy świat idzie w dobrym kierunku...
maliwinakos4

Postprzez benek » 20 lut 2018, o 22:01

W bardzo dobrym.
benek

Postprzez EwaS » 4 mar 2018, o 17:27

Jestem przed 30-tką, pierwszy komputer w moim domu pojawił się, gdy byłam w gimnazjum, dlatego doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wyglądała nauka bez internetu. Wbrew pozorom nie było to takie straszne ;)
EwaS

Postprzez paweleczko » 4 mar 2018, o 23:23

Ja gdy naprawdę intensywnie się uczę to wyłączam internet dla maksymalnego skupienia
paweleczko

Postprzez marconzen » 7 mar 2018, o 14:09

Mi się wydaje, że warto taki temat zostawić zawodowcom... Jest to najlepsza możliwa metoda :)
marconzen

Postprzez bakerdonald » 20 mar 2018, o 10:03

gdy jeszcze studiowałem pedagogika to zawsze lubiłem uczyć się bez internetu. Teraz jednak uczę się głównie z niego więc muszę go mieć włączonego.
bakerdonald

Postprzez erwinmag76 » 20 mar 2018, o 13:50

Nie wyobrażam sobie teraz takiej nauki bez internetu. W internecie jest przecież wszystko. Chociaż kiedyś modne były encyklopedie, ale teraz sobie jakoś tego nie wyobrażam żeby wertować kartkę za kartką.
erwinmag76

Powrót do Piszta co chceta