Jakie studia

Pełny offtopic.

Re: Jakie studia

Postprzez lukaku » 24 cze 2018, o 15:48

Ja zapisałem się na https://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/ w Szczecinie. Miałem zostawić tę decyzję na później ale teraz mogłem zapłacić mniej więc stwierdziłem że warto zaryzykować. Do tego zawsze interesowała mnie gospodarka i ekonomia.
lukaku

Postprzez Nemili39 » 25 cze 2018, o 11:01

By po studiach prawa wykonywać swoją pracę należy mieć niezłe znajomości.
Nemili39

Postprzez AnnaKaterina » 10 mar 2019, o 15:36

Moim zdaniem warto jest zostać strażnikiem miejskim, policjantem czy strażakiem. Mój mąż wykonuje ten niebezpieczny zawód i jestem z niego bardzo dumna. Jego hobby zaczęło się, gdy wykonywał zawód w ochotniczej straży pożarnej.
AnnaKaterina

Postprzez locre » 11 mar 2019, o 14:33

ja proponuję zdecydowanie medycyne, według mnie to bardzo przyszłościowe
locre

Postprzez Dosea54 » 12 mar 2019, o 20:48

Które są najbardziej teraz opłacalne?

__

Ceny Lefkada
Dosea54

Postprzez torres » 12 mar 2019, o 22:45

Najlepiej jest iść za głosem serca ;) Ja tak nie zrobiłam i w połowie studiów rzucałem i zmieniałem na totalnie coś innego, ale w końcu, zgodnie z moimi zainteresowaniami
torres

Postprzez WaldekKor » 13 mar 2019, o 14:36

Moim zdaniem obecnie w ogóle nie opłaca się chodzić na jakiekolwiek studia.
WaldekKor

Postprzez grazzzynka » 15 mar 2019, o 01:01

Studia prawnicze na pewno zapewnią nam super stabilną przyszłość
grazzzynka

Postprzez Uwiag56 » 17 mar 2019, o 19:58

A czym się interesujesz i czym chciałbyś zajmować

__

drzwi dre Częstochowa
Uwiag56

Postprzez Olgierd123 » 17 mar 2019, o 20:53

Inżynierskie jakieś, odradzam kierunki humanistyczne, bo po nich naprawdę ciężko o dobrą robotę.
Olgierd123

Postprzez AnnMa » 7 cze 2019, o 08:09

Hej, czy myślicie że archeologia ma jeszcze przyszłość? Bardzo mnie interesuję, jednak boję się że nie znajdę po takim kierunku pracy. Nie wiem czy potraktować to jako pasję, a podjąć inne studia, czy jednak spróbować. Myślę by w przyszłości założyć firmę oferującą usługi archeologiczne, usługi saperskie i patrol saperski. Czy w waszych miastach są już takie firmy? Myślicie że mają zlecenia czy to rzadkość?
AnnMa

Postprzez alamooniq » 11 cze 2019, o 20:18

Czegoś tam zawsze można na tych studiach się nauczyć nie:P Wiadomo że sporo zależy od uczelni, a jeszcze więcej od kierunku. Wiadomo, że techniczne kierunki będą najbardziej opłacalne, ja zamierzam na taki się wybrać. Bardzo chciałabym się dostać na uczelnie https://www.ssw-sopot.pl na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji. Według mnie nie powinno być po tym problemu z dostaniem się do dobrej pracy
alamooniq

Postprzez PrzemusieK22 » 11 cze 2019, o 21:08

Ja na pewno wybrałbym coś związanego z prawem bo tam jest dużo pieniędzy.
PrzemusieK22

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta