Jesteś za szczepieniami czy przeciwko, dlaczego?

Pełny offtopic.

Jesteś za szczepieniami czy przeciwko, dlaczego?

Postprzez gureka » 26 maja 2017, o 09:02

Jestem za i przeciw za ponieważ chronią przed różnymi chorobami ale nie na 10% ale jednak nie poniewaz nie są w stu procentach i czasem nawet szkodzą
gureka

Re: Jesteś za szczepieniami czy przeciwko, dlaczego?

Postprzez Qiri21 » 1 cze 2017, o 12:19

Za niedługo będę rodzicem i cały czas się nad tym głowię
Qiri21

Postprzez wok » 10 cze 2017, o 21:15

Przede wszystkim powinno to zależeć tylko i wyłącznie od decyzji rodzica, a nie urzędnika - lekarza lub ministra zdrowia. Jeśli ty uważasz, że dla Twojego dziecka są dobre, to mu daj. Jeśli uważasz, że są złe, to nie dawaj. I tyle.
wok

Postprzez Stiwen » 16 cze 2017, o 06:56

Warto zapoznać się z ofertą szkoleń jakie oferuje firma www.bnt-sigma.pl. Jeżeli chodzi o tematykę farmaceutyczną to mają bardzo szeroki zakres szkoleń.
Stiwen

Postprzez MariolaQ » 30 cze 2017, o 13:31

Ja jestem za. może dlatego, że wszyscy w mojej rodzinie i otoczeniu szczepią swoje dzieci.
W ogóle staram się nie ulegać jakimś dziwnym, pojawiającym się nadmiernie nowym modom.
MariolaQ

Postprzez Jeremiasz23 » 30 cze 2017, o 16:09

Za, od zawsze byliśmy szczepieni i jesteśmy zdrowi jak ryby. Druga sprawa że przeciwnicy często walą bezsensownymi i wyssanymi z pupy argumentami...
Jeremiasz23

Postprzez Dorota78 » 20 lis 2017, o 14:52

Również jestem za, ja byłam szczepiona, mój brat był szczepiony, wszystkie maluchy w rodzinie także są i ja tę tradycję będę już niedługo kontynuowała.
Dorota78

Powrót do Piszta co chceta